Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En iyi 10E Seviye Kurallı

En iyi 10E Seviye Kurallıyı işaretleyin...

• Kullanılan toplam oy
    61
A.A 10 aile üyeleri arasında bile göze çarpan bir karakter bunu Yuri'nin gözünden bile doğruladık da Ran'ın önü daha açık. A.A'nın aksine direct descendant, Maschenny stili yıldırım mızrağı kullanıyor. Fiziksel olarak Anak'la birebir giriyor ki Anak karşısında Novick tek darbede uçmuştu.

Ayrıca aslında 10 kişiden 6'sı kesin olarak belli : Varagavr, Androssi, Anak, Ran, Cheng ve Novick

Ama mesela Baam gizli eğitimdeydi bir anda ortaya çıktı, o yüzden listede yer almıyordu. Reflejo gücünü gizliyordu falan. Çok da anlamsız bir anket değil.
Bence A.A hapsız Ran'dan güçlü haplı halinden zayıf ama Ran'ı tanıdığı için yener diyebilirim. Gerçi Ran'ın haoli haline denk birini yenemez. Eustass'a katılıyor gibiyim.

Ran prensesle de dövüşmüştü ve taktirini kazanmış.
@Daredewill

Baam' ı buraya koymayarak iyi etmissiniz.
Var ya işte Jyu Viole Baam oluyor.

Bence A.A hapsız Ran'dan güçlü haplı halinden zayıf ama Ran'ı tanıdığı için yener diyebilirim. Gerçi Ran'ın haoli haline denk birini yenemez. Eustass'a katılıyor gibiyim.

Ran prensesle de dövüşmüştü ve taktirini kazanmış.

Var ya işte Jyu Viole Baam oluyor.
Bak SIU bile savaş yeteneği zayıf diyor :D

Güzel konu olmuş doğrusu. Şimdi tüm katlara göre mi değerlendireceğiz?
Bunu söylememe sebebim ise isim avı istasyonu meselesi. İsim avı istasyonunda Baam 1 tık daha önde gibiydi Androssi'den.

Güzel konu olmuş doğrusu. Şimdi tüm katlara göre mi değerlendireceğiz?
Bunu söylememe sebebim ise isim avı istasyonu meselesi. İsim avı istasyonunda Baam 1 tık daha önde gibiydi Androssi'den.
Orayı saymıyoruz. E seviyesi ile sınırlı. Atölye savaşı zamanları. Yoksa Sachi falan işin içine girer. Onlar D seviye.

Orayı saymıyoruz. E seviyesi ile sınırlı. Atölye savaşı zamanları. Yoksa Sachi falan işin içine girer. Onlar D seviye.
Eyvallah, bende aramadım değil zaten Sachi'yi :D
O zaman Androssi başı çeker diğerlerini ise dövüşlerine göre kıyaslamak gerekiyor bir nevi. Az kafa patlatayım ben siz tartışa durun. Okuması keyifli oluyorum malum.

Telde zor yazıyorum ama Anak gibi biri ile berabere kalması Ran ı oldukça güçlü hale getiriyor.
Koon Ran ın hapsız halinden güçlüdür eğer shinsoo hapı alınca kendini iyi savunursa 5 dk. kazanabilir.

@Mug1wara
Kore mangası renkli oluyor uzun yazamıcam teldeyim.
Animesi yok okumanı tavsiye ederim.
One piece ile yarışır diyebilirim tek sıkıntısı 1. sezondaki çizimin iyi olmaması ama 2. sezonda düzeliyor.

Çok çok teşekkür ediyorum deneyeceğim hocam, sizin zevkinize güveniyorum. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık