Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En iyi 10E Seviye Kurallı

En iyi 10E Seviye Kurallıyı işaretleyin...

• Kullanılan toplam oy
    61
Zaten ilk yazdığım daha güçlüdür. Onun bir alt kademede olabileceğini de belirttim. Şeytandan bir şey çıkarsa işte diye ilk 10'a aldık. 9. sırada olsun ya.

Yanlış çeviri mi, yoksa yazar hata mı yapmış?
Ben daha çok Anak`ın Cassanonun gerisinde olması yanlış diye düşünüyorum.
Ran shinsoo hapı yiyince Anak seviyesine geliyor.

Edit..Çeviri yanlış muhtemelen sayı kaç ?

Doğru olması lazım neresinde sorun var onu anlamadım...

Ben daha çok Anak`ın Cassanonun gerisinde olması yanlış diye düşünüyorum.
Ran shinsoo hapı yiyince Anak seviyesine geliyor.
Anak sanki bunlarla yaşıtmış gibi bahsedilmiş. Ran, Anak'tan büyük Koon'da Ran'dan büyük denilmiş. Biz Anak'ın Androssi'den büyük olduğunu biliyoruz.

Bayadır okumadım ama Androssi hepsinden güçlüydü sanki.Ana karakter geçerse geçer onu en fazla.Birde şu uyuyan tip güçlü gözüküyordu bana. :D

Bayadır okumadım ama Androssi hepsinden güçlüydü sanki.Ana karakter geçerse geçer onu en fazla.Birde şu uyuyan tip güçlü gözüküyordu bana. :D
Androssi ankette farkını belli etti zaten. @Alpamis görürse gerçi Baam Baam diye bizi bitirir.:D

Wikiden baktm Koreceden çevirirken yanl olmu olabilir deniyor.
Koon'a ne diyorsun? Ran'a denk değil midir, sonuçta o kadar kişiyi sırf zekasıyla bağlamamıştır kendine.

Androssi ankette farkını belli etti zaten. @Alpamis görürse gerçi Baam Baam diye bizi bitirir.:D

Koon'a ne diyorsun? Ran'a denk değil midir, sonuçta o kadar kişiyi sırf zekasıyla bağlamamıştır kendine.
Telde zor yazıyorum ama Anak gibi biri ile berabere kalması Ran ı oldukça güçlü hale getiriyor.
Koon Ran ın hapsız halinden güçlüdür eğer shinsoo hapı alınca kendini iyi savunursa 5 dk. kazanabilir.

@Mug1wara
Kore mangası renkli oluyor uzun yazamıcam teldeyim.
Animesi yok okumanı tavsiye ederim.
One piece ile yarışır diyebilirim tek sıkıntısı 1. sezondaki çizimin iyi olmaması ama 2. sezonda düzeliyor.

Son düzenleme:
A.A 10 aile üyeleri arasında bile göze çarpan bir karakter bunu Yuri'nin gözünden bile doğruladık da Ran'ın önü daha açık. A.A'nın aksine direct descendant, Maschenny stili yıldırım mızrağı kullanıyor. Fiziksel olarak Anak'la birebir giriyor ki Anak karşısında Novick tek darbede uçmuştu.

Ayrıca aslında 10 kişiden 6'sı kesin olarak belli : Varagavr, Androssi, Anak, Ran, Cheng ve Novick

Ama mesela Baam gizli eğitimdeydi bir anda ortaya çıktı, o yüzden listede yer almıyordu. Reflejo gücünü gizliyordu falan. Çok da anlamsız bir anket değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık