Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Havalı Bulduğunuz Anime/Manga Karakteri Kimdir?

Evet arkadaşlar.Bugün sizleri belki geçmişe götürerek belkide "o karakter her animede/mangada olmalı" dediğiniz ve size en havalı gelen anime/manga karakterlerinizi yazmanızı istiyorum.Yalnız bu karakterin sizler için ne anlam ifade ettiğinizi ve neden bu kadar havalı bulduğunuzu da yazarsanız ortaya daha güzel bir konu çıkabilir.

Ben kendimin en havalı bulduğum anime karakterini açıklamam gerekirse o karakter : Kai Hiwatari

Bana göre gelmiş geçmiş en havalı anime karakteridir kendisi.Adamın yürümesi bile karizmaydı.Neden bu kadar karizma bulduğuma gelince:

• Kai karakterinin her iki yanağında bulunan biri küçük biri büyük mavi çizgiler,
  • Kai karakterinin kendine özgü bir giyim tarzının oluşu(Boynundaki atkı,kollarına taktığı o şey,pantolunu),
  • Kai karakteri her ne kadar soğuk bir karakter olarak gözükse de aslında Japon Takımına olan bağlılığı,
  • Gözlerindeki o karizmatik bakış,
  • Saç renginin gri renge yakın bir mavi rengi karaktere ayrı bir hava katması gibi daha birçok şey sayabilirim. Kısacası karakter benim için hem tarzıyla hem duruşuyla anime/manga dünyasında en havalı karakterimdir.
Hadi şimdi sıra sizde!!! Bakalım geçmişteki karakterleri/animeleri/mangaları kimler unutamamış?

Son düzenleme:
Kai sağlamdır, ama çocukken izlediğimiz için öyle kaldı. Şimdi izlesem tırt gelir büyük ihtimal.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık