Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] En Garip ve Gereksiz Süper Kahramanlar

O taş Mind Gem değil maalesef. Marvel filmlerinde iki Gem ortaya çıktı. Bunlardan biri The Avengers filmindeki Tesseract. Renginden dolayı Mind Gem olabilir. Diğeri de Thor'un ikinci filminde görülen Aether. Buna da renginden dolayı Power Gem diyebiliriz. Collector'un elinde sadece bir Gem olduğu doğru. Tesseract şu an Asgard'da bulunuyor. Heimdall'a verilmişti en son. Bu Spider-Man filminde başka bir Gem gösterilirse, ikinci Avengers filmi Age of Ultron'un ardından, yeni filmde Thanos'u görebiliriz.
Yalnız şöyle bir şey var. Thanos zaten Tesseract'ı istiyor. Loki'ye verilen asanın gücü Tesseract'tan geliyor olsaydı zaten Tesseract Thanos'un elinde olmaz mıydı?

Aslında dediğin gibide olabilir. Şimdi tanrısal güçler veren eşyaları, misket boyutunda göstermek Marvel için biraz gösterişsiz kalır. Aether'ın Power Gem olduğu ortada. Oda Tesseract gibi küp biçiminde. Marvel, filmlerinde bu İnfinity Gem'leri küp şeklinde sunabilir bize.

Thanosun seride gözükmesi rahat 2018"i bulur.

[video=youtube;Jr5rzSMNmRM]http://www.youtube.com/watch?v=Jr5rzSMNmRM[/video]

Yalnız şöyle bir şey var. Thanos zaten Tesseract'ı istiyor. Loki'ye verilen asanın gücü Tesseract'tan geliyor olsaydı zaten Tesseract Thanos'un elinde olmaz mıydı?

Aslında dediğin gibide olabilir. Şimdi tanrısal güçler veren eşyaları, misket boyutunda göstermek Marvel için biraz gösterişsiz kalır. Aether'ın Power Gem olduğu ortada. Oda Tesseract gibi küp biçiminde. Marvel, filmlerinde bu İnfinity Gem'leri küp şeklinde sunabilir bize.
Ben de tersini söylemedim ki zaten. Sen "Loki'nin elindeki asanın taşı Mind Gem olabilir" demişsin. Eğer Tesseact, Thanos'un elinde olsaydı, dediğin mümkündü.

Filmlerde Infinity Gems adı yok. Infinity Items var. O yüzden hepsi büyük nesneler olur muhtemelen.

Ben Tesseract'ın, Mind Gem olduğunu düşünmüyorum. O daha çok, boyutlar arası geçit açan kozmik bir eşya olarak gösterildi. Fakat zihin kontrolü sağlayan eşya Loki'nin asasında.

Şuan küp şeklinde olan Aether'ın, Power Gem olmasıyla birlikte, Tesseract'ın da Mind Gem olması gerek. Ama Tesseract'ın böyle bir özelliği gösterilmedi.

Ben Tesseract'ın, Mind Gem olduğunu düşünmüyorum. O daha çok, boyutlar arası geçit açan kozmik bir eşya olarak gösterildi. Fakat zihin kontrolü sağlayan eşya Loki'nin asasında.

Şuan küp şeklinde olan Aether'ın, Power Gem olmasıyla birlikte, Tesseract'ın da Mind Gem olması gerek. Ama Tesseract'ın böyle bir özelliği gösterilmedi.
Teserract kesin olarak bir Infinity Gem. Sadece türü belli değil şu an. Yani bir Gem olduğu kesinleşti.

Red Skull"ın elinde tuttuğu hangisiydi.Boyut kapısı filan açıyordu.

Power Gem – Increased strength and durability, enhances virtually any known superhuman ability, energy manipulation.
Time Gem – Time travel; stop, slow down or speed up flow of time; accelerate or slow down aging; see into past/future.
Space Gem – Travel through space, mostly through teleportation. Able to interfere with the motion of other objects.
Soul Gem – Observe, attack or even steal a being's soul or spirit. Also used to revert individuals to their natural state.
Reality Gem – Alters all of reality; similar to the effects of a Cosmic Cube, but much, much higher.
Mind Gem – Near-limitless psionic/psychic abilities including empathy, telepathy and telekinesis.

Efektlere bak iyi olmuş
[video=youtube;A3FJpj3cRe8]http://www.youtube.com/watch?v=A3FJpj3cRe8[/video]

kişinin bir kolunu silah olarak kullanması avantaj değil dezavantaj olarak varsaydım, Arm-Fall-Off-Boy dedim

Red Skull"ın elinde tuttuğu hangisiydi.Boyut kapısı filan açıyordu.

Power Gem – Increased strength and durability, enhances virtually any known superhuman ability, energy manipulation.
Time Gem – Time travel; stop, slow down or speed up flow of time; accelerate or slow down aging; see into past/future.
Space Gem – Travel through space, mostly through teleportation. Able to interfere with the motion of other objects.
Soul Gem – Observe, attack or even steal a being's soul or spirit. Also used to revert individuals to their natural state.
Reality Gem – Alters all of reality; similar to the effects of a Cosmic Cube, but much, much higher.
Mind Gem – Near-limitless psionic/psychic abilities including empathy, telepathy and telekinesis.

Efektlere bak iyi olmuş
[video=youtube;A3FJpj3cRe8]http://www.youtube.com/watch?v=A3FJpj3cRe8[/video]
Red Skrull'daki Tesseract'tı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık