Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] En Garip ve Gereksiz Süper Kahramanlar

Abi şaka gibi ya Smoker onlar eğlencelik sayılardı hiçbir geçerliliği yoktu makarasına yapılmıştı de lütfen yoksa tükürüğüyle binlerce sincabı öldürecek adamları bu şekilsiz nasıl yeniyor, yenebiliyor izahı yok bence

Central Park'a çekiyor düşmanlarını. Sonra da binlerce sincabı adamlara saldırtıyor.
Anladım tuzağa çekiyor hayvanların yardımıyla bir açık yakalayıp indiriyor.İyiymiş.Forumda hayvanlarla konuşma yada hükmetme meyvesi çıksa burun kıvıracak çok kişi çıkacağını şimdiden tahmin edebiliyorum.Aslında çok iyi bir yetenek,geliştirirsen rakibin işi zor.

Anladım tuzağa çekiyor hayvanların yardımıyla bir açık yakalayıp indiriyor.İyiymiş.Forumda hayvanlarla konuşma yada hükmetme meyvesi çıksa burun kıvıracak çok kişi çıkacağını şimdiden tahmin edebiliyorum.Aslında çok iyi bir yetenek,geliştirirsen rakibin işi zor.
Usta hayvandan hayvana fark :D Sincap ne kadar tehlikeli olabilir allahını seversen :D

Abi şaka gibi ya Smoker onlar eğlencelik sayılardı hiçbir geçerliliği yoktu makarasına yapılmıştı de lütfen yoksa tükürüğüyle binlerce sincabı öldürecek adamları bu şekilsiz nasıl yeniyor, yenebiliyor izahı yok bence
Orası öyle tabii. Thanos dediğin adam Infinite Gauntlet ile tek vuruşta gezegen yok ediyor. Ancak gel gör ki, sincaplara yenilmiş.

Daha bugün en son çıkan Wolverine filmini izledim üstüne böyle bir konu görüyorum. :D Meğersem Wolverine tırtmış,hayvanlar alemiyle kimse baş edemez.

Squirrel Girl deyip geçmeyin. Doctor Doom'dan başka yendikleri; Mandarin (Marvel aleminin en etkili kötülerinden biridir), Thanos (En güçlü Titan'dır, yeni Avengers filminde bununla kapışacaklar, düşünün yani), Terrax (Toprağı kontrol edebiliyor), Wolverine (Biliyorsunuz zaten), Deadpool (Anlatmaya gerek yok), Fin Fang Foom (Hulk'la kapışabilen devasa bir ejderhadır), Karl Mordo (Büyü güçleri ve ve boyut değiştirebiliyor), MODOK, Pluto (Bir Olimpos tanrısıdır), Korvac (Galactus'un tanrısal güçler verdiği biridir ve zamanda yolculuk yapabiliyor) ve Ego (Bildiğiniz kocaman bir yaşayan gezegendir).

Belki hatırlamadığım birkaç karakter daha vardır yendiği.
Yok artık.Ego ya baktım harbici gezegen.Onu nasıl yeniyor.Hadi bunu geçtim,thanos odin le kapışmış birisi.Bu karakter şaka amaçlı falan mı yapılmış ? Yani bununla vs atsaydı ahanda üstüne sincap salarak kazanırdı falan.Sincap ne abi thanos osursa central parkı yok eder sincap ne :D

Thanos yeni Avengers ın villian ı mı?
Kim yenecek bunu? Hulk kızdıkça güçlenecek mi gene? Loki sözde tanrı bizim kıçı kırık kahramanları tanrı alabiliyorsa bunu da alırlar gerçi. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık