Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] En Garip ve Gereksiz Süper Kahramanlar

Colar Kid
Ulu Vakk’ın gücü her şeyin rengini değiştirebilmesi ve bu gücü, başka bir boyuttan gelen gökkuşağına benzer bir ışına maruz kaldıktan sonra elde etmiş.

Zeitgeist
Alex Cluney’in mutasyonu, ona canı istediği zaman kusma imkanını veriyor, ne var ki bu kusmuk ciddi derecede asitli. Gücünü bir kızla öpüşürken keşfeden Zeitgeist, kızın suratı ciddi biçimde yandıktan sonra (neyse ki kalıcı bir hasar olmamış), bu özelliğini bir silaha dönüştürebileceğini fark etmiş. Kendisi, 10 santim kalınlığında çeliği, 30 saniyede eritebiliyor.

Infectıous Lass
Drura Sehpt dünyamıza Somahtur gezegeninden geliyor, ve rakiplerini hasta etme gücü var. Buraya geldikten sonra Infectious Lass adını alıp suçla savaşmaya başlayan Drura, arada bir yanlışlıkla diğer kahramanları da hasta etmesiyle meşhur.

Tag
Adı Brian Cruz olan bu mutantın gücü, seçtiği obje veya kişiden insanların koşarak kaçmalarını, ya da direkt onlara gitmelerini sağlamak. Bunun için de psişik bir sinyal kullanıyor ve imza olarak “Vuruldun!!” diye bağırıyor.

Red Bee
Superior City’nin başsavcısı Rick Raleigh, geceleri de ek iş olarak Red Bee’lik yapıyor. Kemerinde suçlara saldırtmak için özel eğitilmiş bir arı sürüsü saklayan Red Bee’nin, arıları nasıl eğittiği ve onları kemerinde nasıl sakladığı ise bilinmiyor.

Arm-Fall-Off-Boy
Arm-Fall-Off-Boy; aniden kolunu koparıp, gördüğüne mana vermeye çalışan rakiplerini onunla dövebiliyor.

Squirrel Girl

Bir lise öğrencisi olan Squirrel Girl; görüntü itibariyle makaraya müsait olsa da, süper kas kuvvetine ve süper hıza sahip, üstelik vücudundan fıstık üretebiliyor. Hatta kendisine yardımcı bir sincabı bile var. Kendisinin meşhur Doctor Doom’u yendiğini de belirtmekte fayda var.

Matter-Eater Lad
Matter-Eater Lad; zehirli mikropların bütün yiyecekleri yenilmez hale getirdiği, bu yüzden de halkının madde olan her şeyi yiyebildiği Bismoll gezegeninden geliyor. Yok edilemez olarak düşünülen maddeleri de yiyebilen Matter-Eating Lad’in başka bir özelliği de, yeme gücünü süper hızda da kullanabilmesi. Yani, evet, Superman’i yiyebilir, tabii ki daha önce süper hızlı bir şekilde dayak yemezse.

Bouncing Boy
Bouncing Boy; genç Chuch Taine’nin, meşrubat sanıp içtiği deney aşamasında bir süper formül sayesinde vücudunu şişirip, zarar görmeden zıplayıp sekebilme yeteneklerini kazanmasıyla ortaya çıktı.

JAZZ
X-Men evreninin ilginç üyelerinden biri olan Jazz’ın tek yeteneği derisinin rengini maviye çevirebilmek. Kendisi, aynı zamanda umut vadeden bir rapçi.

Rainbow Girl
Esas Adı Dori Aandraison olan Rainbow Girl, oldukça enteresan bir güç olan Duygusal Spektrum’a sahip. Bu gücü ona, istediği anda ve tahmin edilemez şekilde kendi psikolojisini değiştirebilme yeteneği veriyor. Ezelden beri bir aktris olmak isteyen Dori, adını duyurmak için Legion of Super Heroes’a katılsa da, Legion’ın yedek listesinde yer almaktan öteye gidemedi.

Anarchist
İşte bir başka muhteşem güç: teri asitli adam! X-Statix üyesi Anarchist, terini asitli enerji patlamalarına da çevirebiliyor.

Dead Girl
Dead Girl’ün mutant gücü kendisi öldükten sonra devreye girmiş, ve bu güç ise cesedini tekrar hayata döndürebilmesi. Be şekilde ölümsüzlüğü de yakalayan Dead Girl, aynı zamanda ölü olan herşeyle iletişime geçebiliyor, su içmek veya soluk almak gibi dertleri yok, ayrıca vücudundan kopan uzuvları üstünde kontolünü yitirmiyor.

Brother Power The Geek
Brother Power The Geek, aslında bir terzi dükkanında bulunan sıradan bir plastik mankendi. Ancak günün birinde o mankene gökten bir yıldırım düştü ve sadece ona hayat vermekle kalmadı, güç sahibi de etti. Kendisi süper kuvvete ve neredeyse yok edilemez vücuda sahip bir pasifisttir.

Stone Boy
Kökleri Zwen gezegeninde olan Dag Wentim’in gücü, kendisini neredeyse yok edilemez sertlikte olan bir taş heykele çevirip, istediği kadar bu formu koruyabilmek. Önceleri taş formundayken hareket edemeyen, dolayısıyla savaşta fazla bir işe yaramayan Stone Boy, daha sonra taş formunda hareket edebilmeyi de öğrenmiştir.

Kaynak: pelerinli.com

Son düzenleme:
Squirrel Girl deyip geçmeyin. Doctor Doom'dan başka yendikleri; Mandarin (Marvel aleminin en etkili kötülerinden biridir), Thanos (En güçlü Titan'dır, yeni Avengers filminde bununla kapışacaklar, düşünün yani), Terrax (Toprağı kontrol edebiliyor), Wolverine (Biliyorsunuz zaten), Deadpool (Anlatmaya gerek yok), Fin Fang Foom (Hulk'la kapışabilen devasa bir ejderhadır), Karl Mordo (Büyü güçleri ve ve boyut değiştirebiliyor), MODOK, Pluto (Bir Olimpos tanrısıdır), Korvac (Galactus'un tanrısal güçler verdiği biridir ve zamanda yolculuk yapabiliyor) ve Ego (Bildiğiniz kocaman bir yaşayan gezegendir).

Belki hatırlamadığım birkaç karakter daha vardır yendiği.

Peki bu ergenin ne özelliği var ki bu hayvani yaratıkları yenebilme kapasitesine sahip.
Kemiriyor mu?
Epey güçlü biri. 25 tona kadar olan ağırlıkları kaldırabiliyor. Yükseğe zıplayabiliyor. İyi bir tırmanıcı. Ağaç kemirebiliyor. 3 metrelik bir kuyruğu var, bununla düşmanlarının gözlerini kapatıyor. Sincaplarla iletişim kurabiliyor, onlara istediğini yaptırabiliyor.

Yukarıdaki adamları Central Park'ta yendi zaten. Sincapları salıyordu üstlerine.

Squirrel Girl deyip geçmeyin. Doctor Doom'dan başka yendikleri; Mandarin (Marvel aleminin en etkili kötülerinden biridir), Thanos (En güçlü Titan'dır, yeni Avengers filminde bununla kapışacaklar, düşünün yani), Terrax (Toprağı kontrol edebiliyor), Wolverine (Biliyorsunuz zaten), Deadpool (Anlatmaya gerek yok), Fin Fang Foom (Hulk'la kapışabilen devasa bir ejderhadır), Karl Mordo (Büyü güçleri ve ve boyut değiştirebiliyor), MODOK, Pluto (Bir Olimpos tanrısıdır), Korvac (Galactus'un tanrısal güçler verdiği biridir ve zamanda yolculuk yapabiliyor) ve Ego (Bildiğiniz kocaman bir yaşayan gezegendir).

Belki hatırlamadığım birkaç karakter daha vardır yendiği.
Marvel pek bilmem yazılanlara göre yorum yapıyorum.Süper insan muhabbeti olmasa gereksizler arasına yazacaktım az daha bu karakteri.Fındık üretmeyle bu kadar karakteri mi yenmiş yoksa başka bir olayı mı var ? Bana yeteneği çok garip geldi herhalde zekasıyla falan alt etmiştir o isimleri.

Çoğu aslında günlük hayatta işe yarayacak ilginç yetenekler ama Jazz ve Arm-Fall-Off-Boy denilen karakterde böyle bir durum bile yok bana en gereksiz bu ikisi geldi.

Yalnız kolunu çıkarıp döven eleman bana Mortal Kombattaki bir karakteri hatırlattı.Ancak tabii bunun aksine birde üstüne büyücüydü.

Marvel pek bilmem yazılanlara göre yorum yapıyorum.Süper insan muhabbeti olmasa gereksizler arasına yazacaktım az daha bu karakteri.Fındık üretmeyle bu kadar karakteri mi yenmiş yoksa başka bir olayı mı var ? Bana yeteneği çok garip geldi herhalde zekasıyla falan alt etmiştir o isimleri.
Central Park'a çekiyor düşmanlarını. Sonra da binlerce sincabı adamlara saldırtıyor.

Not: Yukarıda yazmayı unutmuşum. Hulk'la kapışmışlığı da vardır, ama sonuçsuz kalmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık