Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] En Garip ve Gereksiz Süper Kahramanlar

İlk Avengers filminin sonunda gösteriliyordu. Ancak Thor'un ikinci filminde Collector'a Infinity Gems denen şeylerden biri veriliyor. Bu Infinity Gems denen nane, 6 parçadan oluşuyor. Hepsi birleşince de Infinity Gauntlet oluyor. Thanos'un bunu kullanması lazım ki, film adam gibi bir şeye benzesin. Bu yüzden beş parçanın tamamı toplanınca Thanos ortaya çıkacaktır.

Sincap kız .

Ayrıca Doom Beyonder'i alt etmiş diye birşeylr duymuştum(doğruluğunu onaylayabilecek biri varsa tam emin değilim) bunun gidip sincaba yenilmesine gülerim yani hatta gülüyorum.
Güldüm.

İlk Avengers filminin sonunda gösteriliyordu. Ancak Thor'un ikinci filminde Collector'a Infinity Gems denen şeylerden biri veriliyor. Bu Infinity Gems denen nane, 6 parçadan oluşuyor. Hepsi birleşince de Infinity Gauntlet oluyor. Thanos'un bunu kullanması lazım ki, film adam gibi bir şeye benzesin. Bu yüzden beş parçanın tamamı toplanınca Thanos ortaya çıkacaktır.
Thor'un ikinci filmini izlemedim ama yakın zamandaki bir marvel filminde Thanos düşman olarak çıkarılacakca bence asrın hatası olur. Çünkü Thanos'u ekleyeceklerse bir çok karakteri eklemeleri ve bir Thanos filmi çekmeleri beklenir. Hele ki Thanos ve Infinity Gauntlet iki öğeyi birden işleyeceklerse. Adam Warlock tan Silver Surfer'a tut Infinity, Eternity, Chaos, Order ve Galactus gibi karakterleride işlemesi lazım. Ve film kesinlikle dünyayı kurtarmacalı bir film olmamalı. Çünkü Infinity Gauntlet olayı uzayıda kapsayan bir şey. O yüzden bence erken.

Thor'un ilk filminde, hazine odasında İnfinity Gauntlet eşyası göründü zaten. Bu konuya girmeleri kaçınılmaz bence. Avengers'ta Thanos'un yardımcısı The Other, Loki'ye asa veriyor filmde. Ve bu asanın ucunda mavi bir taş var. Asanın gücüde zihin kontrolü. O taş muhtemelen Mind Gem.

Thor: The Dark World'de de Aether silahının, Mjolnir'e bile dayanıklı olduğu ve çok büyük bir güç sağladığı ortada. Buda Power Gem olabilir. Şöyle ki filmin sonunda Collector; Biri gitti 5'i kaldı gibi bir şey söylüyordu. Aether elinde, 5 tane daha Gem kaldı yani.

Ama gerçekten bu konuya girmeleri çıtayı çok yükseltiyor. Avengers böyle tanrısal güçlere nasıl karşı koyabilir ki? :S

Normalde Gauntlet Stark'ında eline geçiyor. Saklıyor o ayrı bir konu ama filimde çıksa güzelim alet bina yıkan ışıklı zımbırtı gibi duracak. O yüzden bence buna girmesinler. Ya Marvel ilgili karakterlerin filmini yapacak bir şekilde bağlayacak yada başka türlü olmaz.

Thor'un ilk filminde, hazine odasında İnfinity Gauntlet eşyası göründü zaten. Bu konuya girmeleri kaçınılmaz bence. Avengers'ta Thanos'un yardımcısı The Other, Loki'ye asa veriyor filmde. Ve bu asanın ucunda mavi bir taş var. Asanın gücüde zihin kontrolü. O taş muhtemelen Mind Gem.

Thor: The Dark World'de de Aether silahının, Mjolnir'e bile dayanıklı olduğu ve çok büyük bir güç sağladığı ortada. Buda Power Gem olabilir. Şöyle ki filmin sonunda Collector; Biri gitti 5'i kaldı gibi bir şey söylüyordu. Aether elinde, 5 tane daha Gem kaldı yani.

Ama gerçekten bu konuya girmeleri çıtayı çok yükseltiyor. Avengers böyle tanrısal güçlere nasıl karşı koyabilir ki? :S
O taş Mind Gem değil maalesef. Marvel filmlerinde iki Gem ortaya çıktı. Bunlardan biri The Avengers filmindeki Tesseract. Renginden dolayı Mind Gem olabilir. Diğeri de Thor'un ikinci filminde görülen Aether. Buna da renginden dolayı Power Gem diyebiliriz. Collector'un elinde sadece bir Gem olduğu doğru. Tesseract şu an Asgard'da bulunuyor. Heimdall'a verilmişti en son. Bu Spider-Man filminde başka bir Gem gösterilirse, ikinci Avengers filmi Age of Ultron'un ardından, yeni filmde Thanos'u görebiliriz.

Atarideki Avengers oyunu

[video=youtube;3Qwip7DJ5XY]http://www.youtube.com/watch?v=3Qwip7DJ5XY[/video]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık