Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güzel Kadın Karakter

En güzel kadın kim?

• Kullanılan toplam oy
    306
Evet, One Piece'in en güzel kadını, kadınları kim? Bu güzeller içinden seçelim. :D

Nico Robin

Nami

Belo Betty

Jewelry Bonney

Charlotte Pudding

Vinsmoke Reiju

Boa Hancock

Baby 5

Tashigi

Viola

Perona

Nojiko

Kozuki Hiyori

Nefertari Vivi

Hina

Evet arkadaşlar bu güzellerin arasında en güzelini, güzellerini seçin, biraz gözümüz gönlümüz açılsın :D

Herkesin 3 oy hakkı var, beğendiğiniz 3 güzele oy atabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ya var mı diye baktım göremedim ben araştırdım yani her zaman bakarım demek gözümden kaçmış, ama göremedim maalesef :D Fark etmez artık anketli yaptık o kadar, hem de güncel :D :D Ama ne olur bilemem artık, kafamız dağılsın diye açtım :D
Anket yok ama onda.
Anketi vardı silinmiş zamanla. Biri gelir ekler. Sürekli yeni konu açmanın manası yok diye düşünüyorum. Hem önceden açmış, yorum atmış insanlara haksızlık, hem forumda aynı konudan 48 tane mi olsun zaman içinde?

En güzeli Perona çünkü biliyorsunuz Mihawk onu seçti. Ben olsam Taşigi'yi seçerdim ama Mihawk en iyisini bilir.

Reiju'yu Sanji'ye benzettiğim için kadın olarak düşünemiyorum, olmuyor.

Anketi vardı silinmiş zamanla. Biri gelir ekler. Sürekli yeni konu açmanın manası yok diye düşünüyorum. Hem önceden açmış, yorum atmış insanlara haksızlık, hem forumda aynı konudan 48 tane mi olsun zaman içinde?
Tamam bro sakin ol, adminler bilir isterseler kapatsınlar o kadar büyütecek bir şey değil, ben geyik olsun eğlence olsun diye açtım. Araştırdım ama göremedim abartılacak bir şey yok eğleniyoruz sonuçta. 48 tane olmaz merak etme.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık