Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 2. Paramecia Şeytan Meyvesi

En Güçlü 2.Paramecia Şeytan Meyvesi

• Kullanılan toplam oy
    251
Hoşgeldin.Yahu trollüne gidip lastik oylamışsın ankette hatta bildiler bak diye caps atmışlar adın var. :D Şimdi nasıl haklı çıkmış olmuyoruz forum kabul etmiş artık tartışmaya kapanmış.:gamyon:
Forum beni ilgilendirmiyor. Nika meyvesine de algı yapılıyor. Son bölümle iyice emin oldum. Bu meyve değiştirilmiş mistik zoan haliyle bile beş para etmiyor.:D Kaldı ki zamanında yapılan algı lastik meyvesi içindi. Meyve lastik meyvesi değil artık. O büyük ve önemli ayrıntı hala atlanıyor. Meyve artık paramecia bile değil.:D

Forum beni ilgilendirmiyor. Nika meyvesine de algı yapılıyor. Son bölümle iyice emin oldum. Bu meyve değiştirilmiş mistik zoan haliyle bile beş para etmiyor.:D Kaldı ki zamanında yapılan algı lastik meyvesi içindi. Meyve lastik meyvesi değil artık. O büyük ve önemli ayrıntı hala atlanıyor. Meyve artık paramecia bile değil.:D
Meyvenin gördüğümüz herşeyini lastik diye kabul ederek gördük ama.Uyanış olmayınca farklı bir meyve görmüş olmuyoruz.Nika meyvesininin tüm özelliklerini lastik olarak gördük ve herkes dedi ki lastik çöp. :D Bu zaten başlı başına komik.Meyve hep ekstrem güçlü bir haldeydi uyanışla iyice saçma bir güce evriliyor.Uyanıştaki özellikleri de kısmen normal halinde yiyen kişiye veriyordur Luffy az dirilmedi ölümlerden.Croco kancayı takınca kalbi gümleyip kalktı belki gösterdi mi Oda hayır.Bizde et yedi yara kapandı sanıyoruz o sıralar. :D

Meyvenin gördüğümüz herşeyini lastik diye kabul ederek gördük ama.Uyanış olmayınca farklı bir meyve görmüş olmuyoruz.Nika meyvesininin tüm özelliklerini lastik olarak gördük ve herkes dedi ki lastik çöp. :D Bu zaten başlı başına komik.Meyve hep ekstrem güçlü bir haldeydi uyanışla iyice saçma bir güce evriliyor.Uyanıştaki özellikleri de kısmen normal halinde yiyen kişiye veriyordur Luffy az dirilmedi ölümlerden.Croco kancayı takınca kalbi gümleyip kalktı belki gösterdi mi Oda hayır.
Kaido lastik bunu yapmamalı diyor. Doflamingo ta G4'te bir işkillenmişti. Biz Kong Organ yaptığında bir işkillenmiştik. Bir şeyler vardı.

Meyveden ben hala etki alamadım. Sonda Luffy b.haki vol 2 ve kral haki abanıyor. Yumruğunu Kaido'nun ateşinden korumak için meyve tabanlı bir savunması bile yok. Saldırı gücüne bir milim katkısı olmadı. Daha büyük yumruk için bu tarz bir şeye de gerek yoktu.

Meyve için kullanıcının hayal gücüyle sınırlıdır dendi. Luffy’nin düşünebildiği en yaratıcı şey yine dev yumruk oldu :D

Çamaşır makinesinden tüfek yapan adamların eline versen daha etkili görürdük belki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık