Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Beğendiğiniz Cero Varyasyonu

Merhaba herkese.

Bleach üzerine bir anket açmak istedim.Ne çok farklı ne de klasik bir konu.Cero tekniklerine bakacağız.

Seride hollowların kullandığı bir güç biliyorsunuz.Hepsi kullanabiliyor kimisi isteğe bağlı kullanmıyor.İçlerinden en beğendiğinize oy verin.Görsellik ve etkileyicilik gibi.Güce bakacak olursak 1 - 2 seçenek var çünkü.Neyse lafı daha fazla uzatmayayım.Seçeneklere geçeyim.

1 - Cero Doble

Kullanıcısı Nel.Narutodaki kekkei genkai gibi bir özellik.Nelin doğuştan yeteneği.Bir ceroyu yutarak kendi cerosuyla birleştirerek geri yolluyor.

2 - Cero Cornea

Kullanıcı : Tesra Lindocruz

Kullanıcısı Nnotrianın fraccionu Tesra.Hani şu zarakinin ikiye böldüğü gariban. :ehe:

3 - Cero Sincretico

Kullanıcılar : Pessche ve Dondochakka

Szayel zayıf noktasını bularak etkisiz hale getirmişti.

4 - Sexy Cero

Kullanıcı : Charlotte Chuulhorne

Şu sıralar mangada gördüğümüz Charlottenin özel cerosu.Aslında ismi daha uzundu ama kısalttım :D

5 - Gran Rey Cero

Espadaların kullandığı en güçlü cero olduğunu söylüyor Grimmjow.Şu ana kadar Szayel ile ikisi kullandı sadece.

6 - Cero Oscuras

Salınmış espadaların kullanabildiği özel bir cero çeşidi.Sadece Ulquirra kullandı.

7 - Cero Metralleta

Kullanıcı = Coyote Starrk.

Salındıktan sonra kullandığı cero tekniği.

8 - Mashiro Super Cero

Kullanıcı : Mashiro

9 - La Mirada

Kullanıcı : Kaname Tousen

Evet bu kadar.Çok zaman harcamadığım için açıklamalar fazla olmadı ama hatırlatacak kadar yazdığımı düşünüyorum.

Keşke gözlerimin yerinde tavuk yumurtası olaydı da Sexy Cero'yu görmeseydim. :(

Gran Rey Cero dedim. Manganın tam ortasındaki 200 bölümün çevirisi olmadığı için okuyamamıştım zamanında. O yüzden çoğu yabancı geliyor bana bu hareketlerin. :D

Keşke gözlerimin yerinde tavuk yumurtası olaydı da Sexy Cero'yu görmeseydim. :(

Gran Rey Cero dedim. Manganın tam ortasındaki 200 bölümün çevirisi olmadığı için okuyamamıştım zamanında. O yüzden çoğu yabancı geliyor bana bu hareketlerin. :D
O da tekniklerden birisi malesef. :D Yumichika da şok oluyor.

Keşke animede görseymişsin.Ceroların efektleri özellikle müziklerle birleşince gayet güzel oluyor.Mesela bir anti zaraki olarak sana haz alacağın bir sahne göstereyim. :D Çok kısa.

[video=youtube;e1oGG4B_Aq0]http://www.youtube.com/watch?v=e1oGG4B_Aq0[/video]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık