Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Anime Adaptasyonu?

En iyi uyarlamalar?

• Kullanılan toplam oy
    66
Animelerin çoğu birer manga uyarlaması bildiğiniz üzere. Bu konuda genel görüşe göre en çok beğenilen anime adaptasyonlarını sıralamaya çalıştım. Sizce aralarından kaynak materyali en iyi uyarlamış olanları hangileri? Koca anime dünyasında daha birçok başarılı uyarlama var elbette fakat ankete ekleyebildiklerim bu kadar, siz ekleme yapmak isterseniz yorumlarda belirtebilirsiniz.

Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009)

Gintama (2006)

Steins;Gate (2011)

Attack on Titan (2013)

One Punch Man (2015)

My Hero Academia (2016)

Hunter x Hunter (2011)

JoJo's Bizarre Adventure (2012)

Death Note (2006)

Monster (2004)

Shougeki no Souma (2015)

Mob Psycho 100 (2016)

Bleach (2004)

Haikyuu!! (2014)

Kuroko no Basket (2012)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter 2011 ve yüksek ihtimal bu sıralamaya Enen no Shouboutai'de girecek. Animasyonları muhteşem.

Kesinlikle 1 numara "attack on titan". Bence o kesin olduğundan listeden çıkarılmalı.

Steins Gate'in mangası bile çıkmadan animesi çıktığından 2 numaraya onu koydum.

3 numara benim için büyük iç çatışma oldu bak. Gintama, Fma ve HunterxHunter arasında kaldım. Burun farkıyla Gintama kazandı. 3 numaraya onu yazdım.

1.Attack on Titan: Animesi mükemmel. Müzik,animasyon ve seslendirme sanatçıları o kadar iyi ki, bütün olarak acayip sağlam animesi var. En iyi anime olduğunu bile iddia edebilirim.
2.Gintama: Ben mangasini okurken çok sıkılıyorum. Animesi çok iyi. Özellikle seiyuularin hakki ödenmez :rolleyes:
3. H×H: Hikayesi bu kadar sağlam olup manga çizimleri böyle berbat olan başka bir seri olamaz. Animesi sağolsun mahrum etmedi bu seriyi bizden. Yoksa o manga okunmaz :artiz:

Hunter x Hunter'da harika iş çıkardılar. Onun dışında seçenekler arasından JoJo ve Haikyuu'nun anime uyarlamaları bana en başarılı gelenler.

Bleach'i koysam mı koymasam mı diye düşündüm baya. Üç büyük arasında en iyi anime uyarlaması olabilir. Naruto kadar kötü fillerları yok, One Piece'den de daha iyi gibi genel olarak.

Ben Attack on Titan, One Punch Man ve HxH dedim. Gintama ve BNHA'da iyidir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık