Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İtici Dizi Karakteri

En İtici Karakter

• Kullanılan toplam oy
    115
HIMYM'da Robin-Ted ikilisi. Hiç sevmem biri şıpsevdi öbürü malum...

(Farklı olsun istedimdi)

Lannestarlar dönemin adamıydılar. O yüzden bu listede olmayı hak etmeyecek kadar iyi karakterlerdi.

Skyler'a ben acayip kıl kapmıştım.

Türk Dizilerini de açarsak, Kurtlar Vadisi Ömer Baba-Elif-Canan üçlüsü sanırım zirveye oynayabilir.

Effy nefretim hepsini sollar sanırım. Aynı davranışları o kadar güzel olmayan biri yapsa bu karakter bu kadar abartılıyor olmazdı. Güzel olmak kimseye zorba olma hakkını vermez.

Başka bir konuda yine yazmıştım sanırım. Buraya yazılan karakterlerin alayı Nip/Tuck'taki Matt McNamara isimli karakteri elini öper, af dilenir. Bunların hiçbiri bu elemanın yanına bile yaklaşamaz.

Matt öyle biridir ki, bilmeden kız kardeşi ile yatıp, sonra gerçeği öğrenince de kıza ensest ilişkinin faydalarını ve ne kadar iyi bir şey olduğunu anlatan bir kitap verip, kızla birlikte olmaya devam eden biri, bakın bu yazdığım yaptığı şeylerden yalnızca bir tanesi.

Lannister’lar efsaneydi be. Tywib lannister zaten reisti. Jamie çok iyi gelişme göstererek herkesin favorilerinden olmuştur . Cercei şerefsiz olsa da güçlü bi kadındı belli prensipleri vardı en azından ve iyi bi anneydi. Başrol bozması sarışından daha sempatikti Cercei

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık