Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] En Çok Aranan Şeytan Meyveleri

Meyveler son zamanlarda çok konuşuluyor. benzer konularda var. bende bir tierlist yaptım. meyveleri sıralarken kendimizi biraz zorlayalım istiyorum.
tierliste burdan erişebilirsiniz : https://tiermaker.com/create/one-piece-devil-fruit-bounties-1460226

temamız şöyle:
  • dünya hükümeti size özel bir ekip kurma görevi verdi.
  • ekibinizde toplam 55 asker olacak.
  • bu iş için belli bir bütçeniz var. bu para ile en çok istediğiniz meyvelere ödül koyarak toplamak istiyorsunuz.
  • askerlerinizin hepsi aynı eğitimden geçmiş. iki hakiyi ortalama bir seviyede kullanabiliyorlar.
  • hangi meyveyi verirseniz o meyvenin potansiyelini ortalama şekilde kullanabilecekler. yani lastik meyvesi yiyen hakisi yettiği kadar, gearları da kullanabilecek.
  • her ödül seviyesinde kotalar var. bu seviyeye kaç meyve seçebileceğinizi sınırlıyor.
  • bütçenizle hem en iyi meyveleri alabilmek hemde tüm ekibe meyve yettirebilmek için böyle bir yöntem izliyorsunuz.
  • en tepeye koyduğunuz meyveyi kendiniz için istiyorsunuz.
  • meyveler anlaşılsın diye mevcut kullanıcılarının resmini koydum fakat listeyi oluştururken meyvenin halihazırdaki kullanıcısının gücünü, ödülünü dikkate almayın. sonuçta başka birine vereceksiniz meyveyi.
  • amacımız meyvenin gücünü değil, ne kadar çok istendiğini anlamak. o yüzden hangi meyveyi ekibimde görmek isterim gibi düşünün.

bir tane örnek liste oluşturdum. aşağıdan bakabilirsiniz.

sizde listenizi oluşturup paylaşabilirsiniz. üzerinden konuşabiliriz.

Not: meyveleri veya resimleri çıkaramadıysanız aşağıdaki sitede resimler ve meyve isimleri var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık