Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Elektronik Müzik ve Öneriler

Merhaba arkadaşlar. Ben son 2 yıldır elektronik müzik dinleyeniyim ve her ay en azından yeni bir dj keşfetmek istiyorum bu alanda. Düşündüm ki dinleyenler olarak birbirimize yardımcı olabiliriz. Ben de beğendiğim birkaç sanatçı bırakayım şuraya.
Nicolas Jaar
Şili dj. Tarz olarak biraz düşük bpm'cilerin seveceği tarz benim şahsen en beğendiğim kişilerdendir bu konuda.
Charlotte De Witte
Şahsen tanışabilme fırsatına eriştiğim için çok mutluyum.(Kite Eskişehir'de çalışırken.)İki genç dj ile başladım. Buraya da bir iki set bırakayım. Bu da biraz daha yüksek bpm'cilere gelsin
Matanza
Bu arkadaşlar da Şilili biraz daha etnik müzik yapıyorlar.
Nina Kraviz
Sibirya'nın soğuğundan gelip insanların içini ısıtan bir ablamız. Kendisi benim gözümde bu işi en iyi yapan kadın dj. Eyfel'de çalmıştı geçtiğimiz aylarda. :D
Arkadaşlar beğenilen ya da beğendiğiniz sanatçıların Türkiye'ye geleceğiyle ilgili ya da önemli haberleri burada paylaşabilirsiniz.

Ahaha çok güzel bir düşünce uzay çağının klasiği :)
:) yani bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama hem klasik müzikte hem elektronik müzikte vücudum rahatlıyor ve kendini dinlendiriyor. Ben bu müziğin rock gibi belirli bir döneme değil de bir çağa yön vereceğini düşünüyorum. Sevdiğim rock sanatçıları da vardır yanlış anlaşılmasın. :)

Benim önerim, dinlemeyin.. Hiç güzel değil.
Konuyu açan arkadaş beğendiniz mi diye sormamış. Bu tarzı beğenen insanları davet etmiş. Ortak zevklere sahip insanların önerileri ile farklı sanatçılar keşfetmek istemiş, keyifli bir muhabbet ortamı açmak istemiş. Sen de gelip ilk yorumdan muhabbetin içine limon sıkmışsın. Yersiz ve gereksiz bir yorum.

:) yani bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama hem klasik müzikte hem elektronik müzikte vücudum rahatlıyor ve kendini dinlendiriyor. Ben bu müziğin rock gibi belirli bir döneme değil de bir çağa yön vereceğini düşünüyorum. Sevdiğim rock sanatçıları da vardır yanlış anlaşılmasın. :)
her dönem oluyor elektronik cyberpunk akımdan ötürü de asla bitmez şuan piyasa da o zaten.

Best bu bence alıp götürüyor. hele ki nakarat kısmı

Konuyu açan arkadaş beğendiniz mi diye sormamış. Bu tarzı beğenen insanları davet etmiş. Ortak zevklere sahip insanların önerileri ile farklı sanatçılar keşfetmek istemiş, keyifli bir muhabbet ortamı açmak istemiş. Sen de gelip ilk yorumdan muhabbetin içine limon sıkmışsın. Yersiz ve gereksiz bir yorum.
Ben de böyle düşündüm ama hiç giremem böyle bir tartışmaya diye düşünüp girmedim. :)
her dönem oluyor elektronik cyberpunk akımdan ötürü de asla bitmez şuan piyasa da o zaten.

Best bu bence alıp götürüyor. hele ki nakarat kısmı
Bunların biraz daha melodikal olanı var yeni bir dj Cercle ve Boiler Room setlerini aralıksız 3 krz dinledim şu an tel'deyim atamıyorum. N'to dinlemediysen öneririm. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık