Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Övme

Robin gerçekte olsa Rus olacakmış Oda'ya göre. Franky ise Amerikan. Franky ile Robin sahneleri çiziliyor zaten hatırladığım kadarıyla.

Böylece büyük mangaka Oda iki devlete öpüşün barışın savaşmayın sevişin mesajı mı veriyor?

Bütün dünya el ele tutuşsa birlik olsa uzansak sonsuza....

Adamın hakkını yemeyelim, sayesinde yüzlerce üye toplanmışız, bu adamın serisini konuşuyoruz. Baya kaliteli bir seri ortaya çıkardı. Tek temennimiz bizi hayal kırıklığına uğratmasın ve şu hatalarını düzelsin. Zaten hataları belli, kendi de biliyordur.

Son 10 senede adam akıllı kötü adam çizen sayılı isimlerden.
Son 10 seneti falan bilmem ben. Ama altın 3'lü içinde kötü adamlar arasında "nispeten" en zayıf olanı One Piece bence. Tabi bu dövüşlerde olduğu gibi açık ara bir üstünlük değil. Yani kötü adamları iyi One Piece'in ama seriyi överken de kullanacağım kadar öne çıkan bit yanı yok bence.

Gerçi Karasakal ve İmu gibi tipler mevzuyu dengeler belki.

Son 10 seneti falan bilmem ben. Ama altın 3'lü içinde kötü adamlar arasında "nispeten" en zayıf olanı One Piece bence. Tabi bu dövüşlerde olduğu gibi açık ara bir üstünlük değil. Yani kötü adamları iyi One Piece'in ama seriyi överken de kullanacağım kadar öne çıkan bit yanı yok bence.

Gerçi Karasakal ve İmu gibi tipler mevzuyu dengeler belki.
Valla KÖTÜ adam sıfatını düzgün yapan biri olduğu için, 3 büyükler demem ama genel olarak övülen bir çoğu serideki kötü adamlardan daha iyi yapıyor.

Tabi birazcık da zevkle alakalı . Ben op tarzı kötü adamları daha çok seviyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık