Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[E-16] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    68
  • Anket kapatılmış .
Ana karakter sevici ne la, ana karakteri sevmek suç mu :(
Elbette suç değil ama çok banel. Yazarın sevdirmek için gözüne gözüne soktuğu, kendince iyi özellikleri topladığı ve sonucunda kazanacağı çok aşikar bir karakteri sevebilirsin. Ama fanı olmak nedir yahu :/ Şimdi kendimi pek ifade edemiyorum.

Not:Hangi seride olursa olsun, ana karakter sevicileriyle tartışmayın.Çünkü hikayeye göre kazanan hep onlar(ana karakterler) olacaktır

Elbette suç değil ama çok banel. Yazarın sevdirmek için gözüne gözüne soktuğu, kendince iyi özellikleri topladığı ve sonucunda kazanacağı çok aşikar bir karakteri sevebilirsin. Ama fanı olmak nedir yahu :/ Şimdi kendimi pek ifade edemiyorum.

Not:Hangi seride olursa olsun, ana karakter sevicileriyle tartışmayın.Çünkü hikayeye göre kazanan hep onlar(ana karakterler) olacaktır
Binlerce serideki binlerce ana karakterin milyorlarca fanı var :(

@serimu nesi banel la, zaten sevdiğimiz karakterleri mangaka' bize sevdirdiği için seviyoruz, o nasıl bir örnek. yani luffy'yi bende bi franky, brook, zoro, sanji kadar sevmiyorum ama sevmeme/fanı olmama ya da oy atmama sebebinin ana karakter olmasını çok saçma buldum. oley be anti popülerizm çok popüler

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık