Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dressrosa Güçleri vs. Karma Takım

Dressrosa Güçleri VS Karma Takım

• Kullanılan toplam oy
    83
Shanks'ın Beyazsakal'a ''Seni uyarmaya geldim, Ace'i durdur, bu yarayı Karasakal açtı, o boş bi adam değil.'' demesinin üzerinden de 2 yıl geçti. Yani Shanks yonkou olduğu sırada, Karasakal'ın güçlü bir karakter olduğunu söylüyor. Sence, Teach bahsettiğin gibi zayıf bir karakter olsaydı, Yonkou Shanks böyle bir şey yapar mıydı?
BB boş bir adam değil ama listedeki elemanlara kıyasla boş.

Yami Teachi küçümsemeyin,meyveyi yediği gibi Acei yendi,sadece yami ile ilerleyip,meyvesini geliştirse çok rahat amiral seviyesi olurdu.

Aokiji Fujitora hariç,burdaki herkesi yenme şansı yüksek.

kör topal

@Kaidou @.ZaZoBaa. Teach Shanksi Shanks yonkou olmadan çizdi.
Mangada yada başka yerde geçiyor mu bu dediğin? Belirli bir tarih yok bu konu hakkında belki gücü zirve değildi ama genede yeteri kadar güçlüydü nereden biliyorsun? Yonkou olmadan önce yada sizin aslında demek istediğiniz ezik haliyle aldığı yara için neden gidip WB'yi uyarsın? Biraz düşünün yani böyle saçma sapan bahanelerle kendinizi kandırmayın. Mesela Luffy KK olunca Kid'e Lucci hakkında böyle bir şey demez neden? Çünkü ezik haliyle ondan fazla hasar aldı hatta neredeyse yeniliyordu.

@Fleet Admiral Sakazuki @Cavitq11 Ben Teachi küçümsemek için söylemedim.Shanks yonkou olduktan sonra WB ile herhangi bir savaşı olmadı bildiğimiz kadarıyla taa hasır şapkayı luffye verdiğinde bile bu yara vardı.Ben WB-KK arasındaki mücadelelerde olduğunu düşünüyorum.Niye derseniz Teach 1 yılı bırak 1-2 ay içinde yami yamiyi yiyip Ace felan yakaladı işte.Yani teach WB tayfasında olmasının haricinde Shanksle karşılaşmadı.Bu söylediklerim Shanksın bu yarayı Yonkou olmadan önce aldığının kanıtıdır bu söylediklerimi anlayarak okuyun.Ayrıca Gol D Roger idam edilirken farkındaysanız şapkasını eğip ağlıyor gözüde gözükmüyor Oda nın gizemli tavırları :D

Kral

Luffy teachle savaşsa zorlanark hıncını alarak yener(baya bir zorlanacak). Aokoji vs. Ishosan da ise Aokiji alır gibi her ne kadar Ishoyu sevsemde. Zoro Vistayı çok zor yener ama baya hasar alır. Dofy Marco'yu yenemez. Marco'nun çok güçlü olacağını düşünüyorum. Sabo Kuma'yı yener. Law da Jimbei'yi yener. Yani berabere diye düşünüyorum 6 vs 6 olacağını bilmiyordum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık