Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dressrosa Güçleri vs. Karma Takım

Dressrosa Güçleri VS Karma Takım

• Kullanılan toplam oy
    83
Luffy'nin tarafı daha güçlü bence.:D
@gyjbsch

Senle bir olacağımız gün geldi çattı. Gel hacıı.:D
Senle aynı tarafta olsak da bu sefer duygusal yaklaşmayacağım.;) Gerçi böyle bir vs de tarafsızlık diye bir şey yoktur. Herkes istediği senaryo ve eşleşme ile istediği takıma kazandırır. Ben random eşleşme yaptım birçok kez ve çoğunda Rosa kazandı. %70 Rosa falan çıkıyor. :D

Kaptan Usopp-sama

Karma takım alır :)
Vista zoroyu zorda olsa kazanir
Issho kuzan issho alir gibi kararsizim
Marco saboyu bilemedim saboda hayvan gibi b. Haki var marconun fiziksel gücü ve savunmasi iyi heralde marco alir
Kuma dofu alır öttürür
Law jinbei zorda olsa kesik kolunu bir yerden çıkarıp yenebilir
Luffy'nin teach sadece yami yamili teachi alir teachi mf den onceki halini baz alıyorum
Sonucta karma 3 galibiyet 1 beraberlik ile alabilir
:D yani karma alir

Bire bir yerine takım kombinasyonu yaparsak Dresrosa alır. Law Luffy Zoro üçlüsü uyumlular. Yani alışmışlar birbirlerine. Avantajlılar.

kör topal

Aokiji bir amiral indirip diğerlerine yardım edemez(Yonkou değil bu).Aokiji ile Fujinin vs si bitene kadar,millet sıkılır gider zaten.

Zoroda Vista varken niye Jinbeiyle eşleşiyor ?????
O bir amiral eski üçlü kadar güçlü değil ki? Boşluk var diye getirdikleri eğitim almamış bir amiral işte.

Senle aynı tarafta olsak da bu sefer duygusal yaklaşmayacağım.;) Gerçi böyle bir vs de tarafsızlık diye bir şey yoktur. Herkes istediği senaryo ve eşleşme ile istediği takıma kazandırır. Ben random eşleşme yaptım birçok kez ve çoğunda Rosa kazandı. %70 Rosa falan çıkıyor. :D
Teach'de Gura Gura olsa fikrim değişebilirdi belki. Ama bence bariz Dressrose daha güçlü.

Aokiji'nin Fuji'Yi rahat bir şekilde yenebileceğini düşünmüyorum. O yüzden o kisi saf dışı. Geri kalanlar da ise bence Dressrosa daha önde.:D

Teach,Aokji,Kuma 3lüsünün komboları karşı tarafı mahveder.Yami yami bi yandan Kuma'nın ışınlama olayı bi yandan.Telef olurlar :D

Teach'de Gura Gura olsa fikrim değişebilirdi belki. Ama bence bariz Dressrose daha güçlü.

Aokiji'nin Fuji'Yi rahat bir şekilde yenebileceğini düşünmüyorum. O yüzden o kisi saf dışı. Geri kalanlar da ise bence Dressrosa daha önde.:D
Öyle bakarsan zaten Rosa her türlü önde. Millet Teach'e aldanıyor. Ona tek meyve falanda desen yonkou olmuş ve boş değildir gözüyle bakıyorlar.
2 tarafın en güçlülerine bakıyorum ve birbirlerine PH da atar yaptılar, Fuji de ben ne kadar sevmesem de amiral denmiş, her şey ortada. Sabo ise Teach için en iyi eşleşme olacaktır. Meyveyi yeni yediği için kullanmasa da güç kaybı yaşamaz. Teach ile haki tabanlı dövüşeceği için baya tutar. Lufy zaten Marco'yu tek başına tutar, G4 açmasına gerek yok. Marco sonlara kadar kalsın. Law ile Dofy beraber alt taraftan başlar ve parçalayarak gelirler.:D Dofy tutar Law böler. Jinbei ile Vista'nın ilk 30 sn den sonra hayatta kaldıkları her sn başarıdır.:D

Zoro da Kuma ile 2 yıl önceki eski hesabı kapatır.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık