Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Dr. Stone

Dr. Stone

Konu;

Bilinmeyen bir krizin ardından hayatta kalanların maceralarının anlatıldığı,
shounen abartılarının yanında bilim kurgu olarak çok klasik bir konuyu çok güzel bir şekilde işleyen mangaya hoş geldiniz.
Hani klasik shounenlerde serinin ilerlemesi için ana karakterin gücünün artması gerekir ya? İşte burada o yok. Burada serinin ilerlemesi teknolojik ilerlemeyle sağlanıyor ve her yeni icat ile bir likte ne kadar yol alındığına şahit olup mest oluyorsunuz.
Mangakanın önceki mangası sun ken rock ile aynı kalitede çizimlerle tadından yenmez oluyor.

Şu an en son 84 çıktı. Animesi de duyuruldu.
Türkçe çevirisi var mı yok mu bilmiyorum.

Konu sizindir.

Beğendiğim bir seri. Güncele gelemedim henüz. Yakında animesi de gelecek. Boş zamanı olan okusun, pişman olmaz.

Ortalama bir seri ama güzeldir. Türkçe çevirisi mevcut. Serinin ilk bölümü sona ermişti sonraki kısım ilerleme devam edecek.

benim takip ettiğim bir seri. Biraz şunu yapalım-aha yaptık modunda ilerliyor. Yine de severim. Özellikle ilk bölümü bayağı ilgi çekici gelmişti bana

Gemi kaptanı için yetişkin bulacaklar dedim yine ergen birini canlandırdılar. Ama olsun gilgamesh egosu var kaptanda eğlenceli olacak gibi.

Haftalık flood yapacam gibi ama bu seri harika yahu. Balon muhabbetinden giysi yapmaya geçiş ve kız ne beklerken ne buldu elinde. Çok iyiydi

Fena matrak bu Gen, yanlarına almak zorunda oldukları elemana çekilişte kaybettirip şanslı bileti satmak nedir :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık