Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    186
Evet bu konuyu açıp biraz tartışma yaratayım konu sapmasın.

Bir tarafta Marco önderliğinde WB tümen komutanları:

[İKAZ]Kendilerin WB dışında Marco önderliğinde savaşacaklar.[/İKAZ]

Diğer tarafta Dof önderliğinde Donquixote korsanları:

[İKAZ]Dof 'un da savaştığı Vergo ve Monet'in de içinde bulunduğu family.Ayrıca Law'da kupa koltuğnda[/İKAZ]

[İKAZ]Dövüş Banaro'da olacak[/İKAZ]

Evet kazanan sizce kim olacak.

**Dof 1 eli ile Marco'yu diğer eliyle Jozu'yu tutup birbirlerini dövdürtür. [Bellamy vs Sarquiss gibi].
**Dof'un Klonu Thatch'i alır.
**Law, Ace'in kalbini alır.
**Diamante Vista'yı alır.
**Dellinger ve Lao G diğerlerini 2 vs 11'de alır.

Aslında Dof'un tayfasına CC'yi dahil etsen, 1 vs 16 düşünebilirdik, biraz kısıtlamışsın bizi. :(

bu da soru mu şimdi ? marco amirale çizik bile atamıyor :) doflamingo telleri ile kafasını keser ; K.O
Böyle yaparak kendini haklı çıkaramazsın dostum.
Dof kuş kafesi açar ve Marco'nun kaçmasını önler, kuşu kafese kapatınca da tüylerini yolar. Ace, Jozu, Vista üçlüsü; Diamente, Pica, Trebol üçlüsü karşılaşır. Law'la Vergo da geri kalan çer çöpü ayıklar.

Doflamingo tayfasında Jozu-Vista-Ace seviyesinde adam yok.
Pika,Trevor ve Diamante anca o tayfadaki son sıradaki adamlarda denktirler.Kendilerinin bir numarasını görmedik.
Ne Law ne de Vergo Jozu-Vista ve Ace ile mücadele edebilir.Zaten WB'nin çöpleriyle Don'un çöpleri kapışır.

Marco'nun Doflamingoyu alacağını düşünerek Doffy'nin tayfa üyelerinin de çatır çutur harcanacağını düşünüyorum. Bunun sonucunda Wb korsanları ortalığı temizlemiş olur. ...ve Marco'yu ilerde gördüğümüzde 'vay be ne güçlüymüş' diyeceğimize inanıyorum. Tekmesiyle amiral uçurmak her babayiğidin harcı değildir.

Marco'nun Doflamingoyu alacağını düşünerek Doffy'nin tayfa üyelerinin de çatır çutur harcanacağını düşünüyorum. Bunun sonucunda Wb korsanları ortalığı temizlemiş olur. ...ve Marco'yu ilerde gördüğümüzde 'vay be ne güçlüymüş' diyeceğimize inanıyorum. Tekmesiyle amiral uçurmak her babayiğidin harcı değildir.
Uçarak hızlanarak gelip tekme atarsan herkes uçar.Yada uçamayan rakibine havada tekme atarsan.Amiraller kaya değil ya,onlar da insan bu kadar abartmaya gerek yok.

Dof vs Marco başabaş gider Dof üstün bile gelse marco yenilenmeyle kaybetmez.Ancak beyazsakal tayfası jozu ve vista gibi etkenlerle daha ağır basacağı için kazanan taraf olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık