Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık Sizindir...

Torrent kullanmayanlar yada dizileri direk izlemek isteyenler için bir kısım izleme sitesinin mevcut linkleri;

Faydalı olabilecek yerli ve yabancı, dizi haber ve paylaşım siteleri siteleri;

Alakalı Başlıklar;

Son düzenleme:
Sons of Anarchy'ya yeni başladım. Cidden güzel ve herkese tavsiye ederim.
Hannibal da favorilerim arasında.

Person of intrest hakkında bir kaç sorum var aslında. İzleyen arkadaşlar var mı bilmiyorum. Finch'in bir makinesi var ve makineyi serbest bıraktı. Yapay zeka kendini nereye taşıdı bilmiyoruz. Son bölümde birde samaritan çıktı? Ki samaritan da bir yapay zeka ve makine. Bölüm sonunda anlayamadım Samaritan aktif mi? Eğer aktifse 2 yapay zeka arasında bir savaş çıkma durumu mu oluşacak.

2014 güzel başlayacak.1 ocak'ta SHERLOCK.Sonunda ya.Bu hafta içi 2 sezonu tekrar bir izliyim bari

Person of intrest hakkında bir kaç sorum var aslında. İzleyen arkadaşlar var mı bilmiyorum. Finch'in bir makinesi var ve makineyi serbest bıraktı. Yapay zeka kendini nereye taşıdı bilmiyoruz. Son bölümde birde samaritan çıktı? Ki samaritan da bir yapay zeka ve makine. Bölüm sonunda anlayamadım Samaritan aktif mi? Eğer aktifse 2 yapay zeka arasında bir savaş çıkma durumu mu oluşacak.
Sanırım sorunun yanıtını yeni bölüm vericek çünkü 2. Makina yani samaritan var mı yok mu muallaktA bıraktılar bizi bende merak ediyorum

Bu arada sherlock,un yeni bölümünün geleceğini görünce çocuklar gibi sevindim dizi 2. Sezonu bitirdiği gün pusuya yattım askerden gelicek kardeşimi bu kadar beklemedim :) bu arada elementaryi izleyip sherlock,un boşluğunu doldurmaya çalıştım ama yok yemedi yani

O yeni makine mutlaka var ve Finch'in makinesi onu aktif ediyor benim anladığım kadarıyla.

ARA VERİLEN DİZİLERİN BAŞLAMA TARİHLERİ (Türkiye'ye göre)
The Walking Dead 4x9 10 Şubat 2014
Once Upon A Time 3x12 10 Mart 2014
How I Met Your Mother 9x14 14 Ocak 2014
Supernatural 9x10 15 Ocak 2014
The Originals 1x10 15 Ocak 2014
Arrow 2x10 16 Ocak 2014
The Vampire Diaries 5x11 24 Ocak 2014
The Big Bang Theory 7x12 3 Ocak 2014
American Horror Story 3x10 9 Ocak 2014
Teen Wolf 3x13 7 Ocak 2014

İlk mesaja editenebilir bu bilgiler gerekli duyarsan Grandel.

Alıntıdır bu arada... Facebook "Sinema& Dizi Rehberi" adlı sayfadan. İstenilen diziler de varsa liste genişletebilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık