Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Yardım] Düzgün Bir VPN Servisi Tavsiye İsteği

Neredeyse tüm VPN servisleri paralı belli bir yüzdeden sonra para vermek gerekiyor. Şöyle hem bedava hem de hızı yeterli olan bir VPN servisi tavsiye edebilir misiniz? Sabah sabah sinir oldum tık almak için en iyi ücretsiz 10 vpn servisi diye liste veriliyor ama bakıyorsun sadece ilk ay ücretsiz :))) oluyor. Zaten çok fazla bir isteğim yok sadece tüm dünyanın uğraşmadan girebileceği Vikipedi'ye girmek(İngilizce içerik gayet kaliteli) girmek istiyorum.

Neredeyse tüm VPN servisleri paralı belli bir yüzdeden sonra para vermek gerekiyor. Şöyle hem bedava hem de hızı yeterli olan bir VPN servisi tavsiye edebilir misiniz? Sabah sabah sinir oldum tık almak için en iyi ücretsiz 10 vpn servisi diye liste veriliyor ama bakıyorsun sadece ilk ay ücretsiz :))) oluyor. Zaten çok fazla bir isteğim yok sadece tüm dünyanın uğraşmadan girebileceği Vikipedi'ye girmek(İngilizce içerik gayet kaliteli) girmek istiyorum.
0 koyup gir sen de wikiye. :oleyo:

Yasaklanan bir şeye zorla girmeye utanmıyor musun eyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Guts

VPN programı olarak uzun bir süredir Hideman programını kullanıyorum. Şu ana kadar üzmedi, güzel program. Vikipediye girmek için ise Chrome'un Wikiwand eklentisini kullanabilirsin. VPN'siz sorunsuzca girebiliyorsun.

Opera'nın kendi vpn bu aralar bozuk.
Chrome için Browsec harika çok'da hızlı ama ileride cökebilir.
Firefox içinse Windscribe iyi fakat 10 gb sınırı var.

Opera miniden giriyorum. Kendi iç VPN'si var ve şimdiye kadar sıkıntı çıkmadı. Bilgisayar için istiyorsan bilemem. Tüm VPNler süreli maalesef. Open VPN diye bir şey var bilgisayar için ücretsiz ama nasıl kullandığını tam bilmiyorum. Bir ara denemiştim olmamıştı :D

Wikiye girmen için hızlı iyi bir vpn ye ihtiyacın yok

Opera ile girersin rahat.

Yok ben diger yasaklı video/film sitelerinde takılıyorum diyorsan

Windscribe superdir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık