Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dört İmparator vs. Dünya Hükümeti

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    226
Böyle bir konu aklıma geldi maksat tartışalım yeni bölüm gelene kadar diye açayım dedim. Şimdi gördüğümüz en büyük savaş Beyazsakal'ın evladı olan Ace için Marineford'da denizcilerle çarpışmasıydı. Orada 100.000 Elit denizci Shicibukailer & Px ordusu falan vardı ve Marine'nin en büyük hazırlayabileceği orduydu bence. Ola ki 4 yonkou anlaşıp kaynaşıp Dünya hükümeti ve Denizcilerle bir savaşa giriyor. Beyazsakal zamanından hesap edersek sizce hangi taraf öper ? Ben Yonkou'lar diyorum ama bazı forum ve yerlerde gördüğüm kadarıyla yonkou'lar alamaz diyenler var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Luffy'nin hakisine bayılan adamlara elit denizci demem ben :D Bence oradaki 100k adamdan 90k-95k'sı çapulcudur.
Sadece Dünya Hükümeti dediğin için durduramazlar diyorum Yonkou'ları.
Ama Yonkou'lara karşı takım dersen Dragon-Enel falan toplama bir takımla aldırırız Yonkou'ları ;)

Denizcilerin tek bir şansı var oda Kenan Komutan ile anlaşıp savaşı Kenan Komutanın yönetmesini sağlamak bunun dışında 4 Yonkou karşısında şanslarının olacağını sanmıyorum ben.

aslında beyaz sakal için denizciler tüm güçlerini kullandılar diyemeyiz garp ve sengoku doğru düzgün bişey yapmadılar ve goroseiler savaşabiliyorsa onlarda savaşa hiç katılmadılar yonkoular daha şanslı ama yinede kolay bi vs olucanı sanmam

İki yıl önceki ve iki yıl sonraki marine arasında çok fark var. İki yıl öncekinde marinenin bir şansı olabileceğini düşünüyorum ama şimdi ki BB'nin ve tayfasınında etkisiyle marinenin de aokijiyi kaybetmesinden dolayı ufak bir şans bile tanımıyorum. Garp ve sengoku gibi adamlarda emekli olmuşken.

Bazı arkadaşlar inatla 4 yonkou dahi dalsa hükümet ve denizcileri yıkamaz diyor. Sebebi de madem bunlar bu kadar güçlü ne diye yok etmiyorlar bu kurumları. E oldu yavrum One Piece'i 1 bölümde bitirdik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık