Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Cowboy Bebop (Netflix)

Dizi Hakkında Fikriniz ?

• Kullanılan toplam oy
    9

Cowboy Bebop, güneş sisteminin en azılı suçlularını yakalamaya çalışan kelle avcılarının maceralarını konu ediyor. Kelle avcısı bir grup, galaksinin en tehlikeli suçlularının peşine düşer. Spike Spiegel, Jet Black, Faye Valentine ve Radical Ed’den oluşan ekip, güneş sisteminin en azılı suçlularını yakalamaya çalışmaktadır. Kelle avcıları, yeterli miktarda bir bedel karşılığında dünyayı kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

1 bölüm zor dayanabildim. Eğer netflix, one piece dizisini de bu derece kötü kamera açılarıyla ve oyunculukla çekerse onu da izleyebileceğimi düşünmüyorum.

Animesini izlememiş birisine bu diziyi tavsiye eder miydim? Ederdim. Eğlenceli bir iş olmuş. Birkaç kez güldüm ve genel olarak sıkılmadan izledim. Finali de güzel olmuş ve 2. sezona selam çakmışlar. Oyuncu seçimlerini de beğendim. Teknik analizden anlamam ben. Bu yüzden görüntü ve ses yönetmenliği hakkında ahkam kesecek değilim ama cgi sırıtmadı bence. Diğer Netflix işlerini de düşününce 6-7 veririm.

Animesini izlemiş biri olarak yapacağım yorum ise şu şekilde: Çok fazla sayıda karakter dövüştüren üye olsa da bu forumu seviyorum. Ayrıca Netflix'e küfretsem ne olacak ki? Durduk yere ban yemeye gerek yok. Muhafazakar bir insan değilim ve animenin birebir aynısını yapmalarını tabii ki de beklemiyordum ama sırf daha fazla para ve izlenme için hikayenin akışını niye bozuyorsunuz? Madem 2. sezon yapma niyetiniz var, böyle mi bölmeniz gerekiyordu? Faye karakterini baştan yaratmışsınız neredeyse. Ayrıca 2. sezonda ne yapacak bu karakterler? Final motivasyonları ne olacak? Sevdiğim şeylere zarar vermeyi bırak Netflix.

İki kadının cinsel ilişki yaşamasına yönelik bakış açım tamamen pozitif, fiziken ve kalben destekliyorum ama yani illa eşcinsel ilişki göstermek istiyorsanız, animenin bir sahnesinde var eşcinsel ilişki yaşayan erkekler. Uzatarak orayı ekle diziye? Faye karakterini neden lezbiyen yaptınız durduk yere? Netflix eşcinselliği yayıyor diye bağıran dayılara dönüşmeme ramak kaldı.

Son düzenleme:
Bunu doğru düzgün uyarlamayı beceremediler. Facia oldu.

One Piece nasıl olacak merak konusu. Daha absürd bir evren. Rezalet geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık