Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 100 [3 Eylül 2021]

Yalnız bir detay var.Zoro'nun arkasına direk Shanks çizilmiş Mihawk yerine.Bu belki de Mihawk'ı yendikten sonra onu yeneceği yada asıl rakibinin Shanks olduğu anlamına geliyor olabilir.

@Master of Puppets Senle konuşuyorduk hatırladım.En güçlü kılıç ustası muhabbeti düşündüğümüz gibi çıkabilir.Kartlarda da Mihawk Shanks'ten güçlü kılıç ustası bekliyor yazıyordu zaten.Onu yenerse Zoro ile düello atmaya can atabilir.
Benim en eski teorilerimden biri, o Shanks inecek aga

Law'a kılıç ustası demesi konusunda şaşırmadım. Doffy'de dile getiriyordu, zaten. Saf kılıç ustası değildir sadece. O mantıksız kalıyor. Kılıç tekniği yok adamın meyveden gelen teknik hepsi. Big Mom, Hawkins gibi.

Şöyle bir şeyde var. Bir fan Lao G, Garp, Luffy, Law, Bepo, Burgess vs. çizip Oda'ya gösterse bunlar dövüş ustası mı dese. "Evet" der. Yine aynı şekilde Yasopp, Usopp, Law, Van Augur vs. çizip bunlar nişancı mı dese. 'Evet' der.

Çünkü Law, Diamante'den kılıç eğitimi, Lao G'den dövüş eğitimi, Gladius'tan nişan eğitimi aldı. Manga sahneleri var. Ayriyetten Doffy bunları da dile getiriyor. Meyvesinin kullanımında kılıç daha ön planda olduğu için ve silah olarak taşıdığından diğerleri arkada kalıyor sadece. :D

Rayleigh, Roger ve Shanks'a "haki masteridir bunlar, kılıcın haricinde bir ton hareketleri var, Luffy gibi daha genel dövüşüyorlar" şeklinde yorumlar yapanlara gelsin bu. Sayfalarca anlattık bu mevzuları. @Sir Crocodile
Ne anlattın yav? Law'ı bile oraya koymuşlar. :S
Law'ın gücünün yüzde kaçı kılıç ustalığından geliyor?
Bak bakim Law'ı neden kılıç ustası olarak koymuşlar.
Şimdi Law da kılıç ustası Zoro da. Sen söyle bakayım Law'ın kılıç ustalığı nerede?

Ne anlattın yav? Law'ı bile oraya koymuşlar. :S
Law'ın gücünün yüzde kaçı kılıç ustalığından geliyor?
Bak bakim Law'ı neden kılıç ustası olarak koymuşlar.
Şimdi Law da kılıç ustası Zoro da. Sen söyle bakayım Law'ın kılıç ustalığı nerede?
Yav Oda demiş, sen hala "olm law da zoro da ikisi nerde, bu şey de var bak" falan diyorsun. Ben sana zaten hepsi kılıç ustasıdır ama seviyeleri farklıdır diyordum. Şimdi git derdini Oda'ya anlat bakalım :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık