Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Chainsaw Man 2. Popülerlik Anketi

Sizce 1. Kim Olacak

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
Herkese selamlar. Bildiğiniz üzere 2.popülerlik anketi yakında başlayacak. Bende bunun üzerine anket açarak düşüncelerinizi merak ediyorum.

Hem de serinin yokluğunda ve 2.partı bekleme zamanında bu konu hakkında konuşarak, seri hakkında bilgilerimizi taze tutabiliriz.

Anket hakkında detayları bilmeyenler olabilir diye detayları tekrarlamak istiyorum:

Oylama 4 Mart'ta başlayacak ve 31 Mart'ta son bulacak. 18 Mart'ta ise ara sonuçlar açıklanacak ve yazar Tatsuki Fujimoto kazanan karakteri ilistüre edecek.

Dünya geneli mi yoksa sadece Japonya'ya özgü mü belli değil ama büyük ihtimalle Japonya'ya özgü olacaktır.

Ara sonuçlar açıklanmadan 2-3 gün önce ankete oy kullanımını kapatacağımı da söylemek istiyorum. Yani 15 Mart son oy kullanımı.

Kendi düşünceme gelirsek ise ben Makima, Power ve Denji arasında bir ilk 3 bekliyorum son bölümlerin etkisiyle. Belki farklı shounen seriler olsa ana karakterin alacağı yüksek bir ihtimal olurdu ama Chainsaw Man normal bir shounen olmadığı için hemen her şey olabilir.

Herkese açık bir oy kullanımı varmış. Burdan oylayabilirsiniz:

4 Mart-18 Mart sonuçları:

Top 10

1. Aki
2. Makima
3. Denji
4. Power
5. Reze
6. Yoshida
7. Angel
8. Himeno
9. Pochita
10. Kobeni

Tüm sonuçlar

1. Aki Hayakawa
2. Makima
3. Power
4. Denji
5. Reze
6. Hirofumi Yoshida
7. Angel
8. Himeno
9. Pochita
10. Kobeni Higashiyama

Son düzenleme:
1. si bu şekildeydi.

Bence sıralamalar çok değişmeyecek. Power alır götürür. Hatta ilk 5 aynı kalabilir.

Çinli abla ve ona aşık olan karizma abimiz, belki Silah iblisi ve Yoshida (Ahtapot uzvu falan çıkarıyor ya bu abinin de baya fanı var gibi) bunlar ilk 10'u zorlayabilir.

Şu oylamayı dünya genelinde yapsalarda Kobeni'yi birinci yapsak.
Op gibi popüler seriler dışında başka bir seriyi globalleştireceklerini zannetmiyorum aslında. CSM popüler ama OP, Kimetsu veya Jujutsu gibi popüler değil. Animeyle beraber güzel bir ivme yakalarsa dediğin 3. veya 4. popüler karakterler anketinde olabilir.

Bu arada belirtmem gerekirse, SnK'nin de yakında popülerlik anketi olacak deniliyor. Belki orda bir global bir anket görebiliriz.

X-Drake oy verin : ))

Genelde beğenilen bir seri herhalde. Pek manga okuyasım yok ama animesi başlarsa bakarım belki.
Animesi yakında başlayacak. Bakmanı tavsiye ederim, normal shounenlere kıyasla farklı bir havası var, fazla beklenmeyen olaylar derken içine çekip, merak ettiriyor. Sıkıcı hiçbir bölüm yok diyebilirim kulağa abartı gelse de.

Son düzenleme:
Op gibi popüler seriler dışında başka bir seriyi globalleştireceklerini zannetmiyorum aslında. CSM popüler ama OP, Kimetsu veya Jujutsu gibi popüler değil. Animeyle beraber güzel bir ivme yakalarsa dediğin 3. veya 4. popüler karakterler anketinde olabilir.

Animesi yakında başlayacak. Bakmanı tavsiye ederim, normal shounenlere kıyasla farklı bir havası var, fazla beklenmeyen olaylar derken içine çekip, merak ettiriyor. Sıkıcį hiçbir bölüm yok diyebilirim kulağa abartı gelse de.
Manga tanıtımında tipleri hoşuma gitmemişti. Ama animesi çıkarsa izlerim. Aynı şey Dorehedoro için de olmuştu ama animesini fena bulmadım. Sağol önerin için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık