Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Canavar Üçlü'nün Wano Güçleri

Çok düşündüm Sanji Luffy ve Zoronun güç artışları ne olacak diye ama bugün Youtubeda okuduğum bir yorum bana aslında te Enies Lobyde bize işin aslı söylenmiş, onu farkettirdi.

Sanji Akuma yani şeytan iblis
Zoro Ashura
Luffyde Dev.

Sanji ilk Namiyle tanıştığında zaten senin için akumada korsanda olurum diyor. Diable Jambe akumanın ayağı diyor. Tahminimce Sanji incubus görünümlü bir akuma olacak, yani yarasa kanadı boynuz ve keçi ayağı muhtemelen. Queen buz şeytanına dönüşünce Sanjide kendi dönüşümüyle karşılık verebilir.

Şimdi gelelim Zoroya ve aslında bu teori onun yüzünden kafama yattı. Şimdi Kinge Godd ırkı diyorlarya Ashurada öyke birşey değilmi. Ama bu üç başlı dönüşüm olmayacak tahminimce Zoro mavi oni olacak ve tek boynuzu çıkacak alnının ortasının üstünde. Bunuda çin romamnında gördüm ashura öyle bişey, tabi 6 el ve üç kafada var ama bunu her zaman kullanmaz diye düşünüyorum lakin yanılıyoda olabilirim.

Luffy de Enies Lobyde üçüncü vitesi kullanırken bu el devin eli diyor. Sonra insanlar Luffyden konuşurken 8 metre dev diye bahsediyorlar. Ve dediğim gibi Enies loby güçleri aslında hasırların ne olduğunu söylüyor mesela Nami fata morgana diyor cadı oluyor. Şeytanın kızı robin şeytan oldu mesela. Bu arada Robin Luffynin ablası olabilir çünki şeytana dragonda deniyor.

Mantığını aramayın çünki bence yok yani Robinin dönüşümünde ben bi mantık göremedim şahsen.

Şeytanın en büyük oyunu desem bazıları işi bilenler belki anlar ama bazısıda anlamayabilir. Neyse politik konulara girmeden bitirelim bye. :good:

Usopp suite kanat, keçi toynağı, gibi modifiyeler yapmadığı müddetçe bunların olması mümkün değil :D

Siyah alevler içerisinde yüzündeki damarların belirginleştiği iblis vari bir çizim hoş olabilir...Diablo'daki lilith gibi..

Zoro'da zaten aura gibi göründüğünden herşey olabilir...Ryuma bile olabilir :D

Son düzenleme:
Usopp suite kanat, keçi toynağı, gibi modifiyeler yapmadığı müddetçe bunların olması mümkün değil :D

Siyah alevler içerisinde yüzündeki damarların belirginleştiği iblis vari bir çizim hoş olabilir...Diablo'daki lilith gibi..

Zoro'da zaten aura gibi göründüğünden herşey olabilir...Ryuma bile olabilir :D
Zoro zaten sol gözünü açıp kana susamış bir canavara dönüşecek gibi geliyor bana, biraz xiantia okuyanlar bilirler bu ashuralar öldürme yolunda yürürler ve katliam için yaşarlar.

Sanjinin dönüşümüde duyduğum bir teoriyle alakalı oda Sanjinin annesinin meyve gücü gibi birşey tükettiği ve bununda sadece Sanjiye etki ettiği ayrıca kadının ölümüde bundan olabilir. Yani Sanjide Momonun mithik Zoanı gibi bir dönüşüm geçirebilir tabi Sanji buna yıllarını verdi lakin bunun yanında yüzme yeteneğini ve duygukarını yanında tuttu ayrıca belki 1 meyve daha yiyebilir.

Zoro zaten sol gözünü açıp kana susamış bir canavara dönüşecek gibi geliyor bana, biraz xiantia okuyanlar bilirler bu ashuralar öldürme yolunda yürürler ve katliam için yaşarlar.

Sanjinin dönüşümüde duyduğum bir teoriyle alakalı oda Sanjinin annesinin meyve gücü gibi birşey tükettiği ve bununda sadece Sanjiye etki ettiği ayrıca kadının ölümüde bundan olabilir. Yani Sanjide Momonun mithik Zoanı gibi bir dönüşüm geçirebilir tabi Sanji buna yıllarını verdi lakin bunun yanında yüzme yeteneğini ve duygukarını yanında tuttu ayrıca belki 1 meyve daha yiyebilir.
Annesinin genleriyle alakalı bir gen uyanışı bekliyorum bende..Suite karşı tepki verip onun güçlerini bastıran farklı bir güç.Judge'un yapay genlerinin işe yaramadığı bir ortam oluşacak yani..Ama meyve işi baya uçuk kaçar..Zoro için dediklerin daha olası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık