Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Destek (Genel Başlık)

Çok yere baktım bulamadım birde burda konu açayım ekran kartında sorun var oyunlar 2.ekran kartını yani asıl olan nvidia'yı görmüyor Ekran kartının driver'ı güncel denetim masasında yüksek performans seçili ama bir türlü hiç bir oyun görmüyor ekran kartını format atmadan bir çözüm lazım

Bilgisayar yazılım/donanım konusunda yardım alabileceğiniz genel başlıktır.

Hangi oyun?

Edit: Ha genel sorunmuş. Gta 5'te falansa onun çözümü tam çıkmadı diyecektim.

Edit 2: 2 sürücünün de güncel olduğunda emin ol. Arada problem çıkarıyor o iş bende de.

Sadece nvidia'nın değil diğer ekran kartının da sürücüsünü güncelle intel hd grapichs olarak geçiyor sanırım. Eğer ekran kartını tam görmüyorsa sürücünü sil baştan kur. Diğer türlü bir fikrim yok açıkçası donanımsal bir sorun olabilir.

Sadece nvidia'nın değil diğer ekran kartının da sürücüsünü güncelle intel hd grapichs olarak geçiyor sanırım. Eğer ekran kartını tam görmüyorsa sürücünü sil baştan kur. Diğer türlü bir fikrim yok açıkçası donanımsal bir sorun olabilir.
Hepsini yaptım gene olmadı bi ara combofix yükleyip silmiştim ondan galiba bir türlü olmadı format atmakda istemiyorum ama atıcam galiba.

Champion

Arkadaşlar bilgisiyarını açmaya çalıştığımda disk read error occured press ctrl+alt+delete to restrat diyor ne yapabilirim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık