Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Big Mom + Kaido İttifakı vs Marineford Denizciler

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    75
O an Wanoda yok diye. Eğer anket çok dengesiz giderse alternatif bir senaryo oluşturacağım zaten :good:
Kilimcinin kör oğlu bile wanoda katakuri niye yok. Saçma biraz. Yani güncele göre hesap ediyorsun katakuriyi o anda orada yok diyorsun ama shibukailer var diyosun. Güncele göre hesap ediyosan shibukailer de olmasın denizciler tarafında.

Shibukaileri çıkarman gerekli bence çünkü onlar marinford savaşı beyazsakalla savaşmak için ordalardı. Aokijiyi de çıkar denizci değil artık. Shibukailer çıksa, aokiji çıksa bile yine denizciler alır görünüyor. Çünkü big mom kaido ve bütün adamları güçlü bir imaj çizemediler. Sözde çok ağır toplar ama icraat sıfır hepsinde. Akainu ve kizaru bile götürür tek başına abartmıyorum. Garp sengokusunu saymıyorum bile.

Niyet ettim allahım son tartışmamı yapmaya. :D Bir süre gidiyorum Calgara gitmeden gazabına uğrayalım.

Şuanda zaten 4 İmp=Donanma sistemi çok zor denge falan alt üst oldu fakat yukarıya yazdığım adamlar denk demiyorum aşağı yukarı birbirini götürür. Bir kere sağlık sorunu olan Newgate yazısını özellikle yazdım. Çünkü normal şartlarda Newgate imparator kalibresinin de üstünde bir adam fakat sağlık sıkıntılarıyla mücadele ederken pekala, sengoku karşısında iş yapar. Diğer yazdığım. Garp, Kaido; Mihawk, Shanks çok uçuk eşleşmeler değil gayet olası..

Ha 6 Lordun 8 Komutana karşı şansı zor.. Koramirallerde baya çöp diğer komutanlar yer şuanki gösterilene göre. Fakat aşağı yukarı denk bir eşleşme bana kalırsa
Are!? Nanioney tiksav çan? Nereye niçin gidiyorsun bi dur Allah aşkına.
Üni sınavına hazırlanmak için mi bir süre girmeyeceksin?

Bro konuda WB, Shanks falan yok ya o yüzden dedim öyle. Konuda olmayan Wb yi bile Sengoku'ya yedireni kusura bakma ama babam olsa affetmem. Ama genç sevdiğimiz bir kardeşimiz olduğun için, hayatın örselendiği bu sistemde şansı az olanların çok olanlar karşısında kazanmasını istemeni anlıyor ve saygı duyuyorum.

Alt liglerin kazananı korsanlar olur. Zurnacı, hawkins, flying six, dof’un tayfa ve big mom’ın çocukları tüm koramirallerin ve px’lerin içinden geçer.

2 yaşlı lider vs 2 yonkou bitmez. Ama yonkouların alan saldırılarıyla savaşa etkisi daha büyük olur.

4 komutan 3 amirali oyalayabilir.

Shicibukailer savaşıyorsa mihawk fark yaratabilir. Ama diğerlerini flying six bile az yardımla tutar.

Bm ve kaido büyük bi temizlik yapabilir alan saldırılarıyla. Pica ve doflamingo’nun da büyük savaşlarda etkisi çoktur.

Katakuri ve cracker gelseydi denizcilerin şansı olmazdı bence. Böyle dengeli olmuş. Ben alt ligler daha iyi diye korsanlara yakınım. Ama Mihawk ölümüne savaşacaksa denizciler diyorum.

Akainu ve Kizaru yeterliydi :S Eskiden 1 Yonkou 2 Amirali alır mıydı sorusu sorulurdu fakat 1 Amiral 2 yonkou alabilir mi sorulmalı bundan sonra. :D

Bm denize düşer hafızasını kaybedip yanlışlıkla kaidonun kafasına yumruk atar
Kaidoda yumrugun etkisiyle çevresindeki herkesi oden olarak görür ve yendiği adamdan korkarak kafasını kuma gömer ver ağlamaya başlar . Savaş daha başlamadan biter

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2021.
Tasarım Korsanfan V.5.6
Yukarı Çık