Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Beyazbıyık Hangi Gölgeyle Daha Güçlü Olurdu?

Sizce hangi karakterin gölgesiyle en güçlü olur ?

• Kullanılan toplam oy
    60

Konu basit.Beyazsakal tıpkı Tb arcta Oz gibi zombi yapılmış olacak.Ve ona yaşayan kişilerden birinin gölgesi verilecek.Kimin gölgesi verilirse beyazsakal en güçlü olur sorumuz bu.

Önemli detaylar :

- Gölgesini alacağı kişinin dövüş tarzına ve kişiliğine göre karar verin.Tıpkı Luffy'nin gölgesinin Oars'a verilmesi gibi.

- Gölge meyvesinin bir özelliği olarak beden gölgenin şekliyle uyum sağlayabilecek.Tıpkı Oz'un gölge sayesinde lastik gibi kolunu uzatabilmesi gibi.

- Wb Ryuma'ya benzer şekilde kendi ruhundan esintiler taşıyacak.Onun gibi yaralandığında kendini yakmayacak fakat sırtından yara almama prensibi zombisine de işlemiş olacak.

- Yazmama gerek yok sanıyordum ama elbette Gura Gura no Mi yok zombide.

Bunun dışında bu konu içerisinde ne kadar güçlü olacağını,hangi seviyeye ulaşacağını da tartışabilirsiniz.Anket sadece hangi karakterin gölgesini alacağını içeriyor.

İleride böyle birşey görmemiz muhtemel olduğundan gelecekte bu yorumları merakla okuyabiliriz.Kimin ne dediğini yada ne kadar yaklaştığını görme ihtimalimiz var.

Şu an resimlere vaktim yok sonra düzenleriz.İşte seçenekler 3 oy hakkınız var.

1 - Garp

2 - Sengoku

3 - Big Mom

4 - Kaido

5 - Teach

6 - Shanks

7 - Akainu

8 - Kuzan

9 - Kizaru

10 - Fujitora

11 - Luffy

12 - Mihawk

13 - Weevil

14 - Monkey D. Dragon

15 - Rayleigh

Son düzenleme:
Fiziksel olarak Garp'ın gücü ve deprem meyvesi çok iyi olur.
Haki Master Shanks ile deprem meyveli wb iyi
Big mom ise garp ile aynı nedenle. Ama çok emin değilim.

MuzluYulafEzmesi

Gölge sahibinin meyvesi işe yaramayacağı için fiziksel gücüne ve haki seviyesine güvendiğim Garp'ı seçiyorum . Beyaz Sakal'ın vücuduna sahip olduğun meyveyi götüremezsin ama tecrübeni , dövüş tarzını ve hakini götürebilirsin . Yani meyvesiz dövüşte uzman olan bir insan gerekiyor . '' Gölge meyvesinin bir özelliği olarak beden gölgenin şekliyle uyum sağlayabilecek.Tıpkı Oz'un gölge sayesinde lastik gibi kolunu uzatabilmesi gibi.'' Bu yüzden Luffy'de iyi bir seçenek . Ama Garp daha iyi bence :ehe:

Gölgelerin ruhla ile alakası varsa Teach veya Garp arasında kaldım. Garp'ın Zirve sayılabilecek bir Kılıç Ustası ruhunda olduğunu düşünmesemde Garp'ın yine de eğer seçim yapılacak ilk 3'te olduğunu düşünüyorum ama büyük ihtimalle yanlışta olabilir.

Ben Shanks diyip oyumu sadece bilinemeze atacağım.

Funduska

Açılan konu niteliği dolayısıyla,ölü olarak doğmuş konular kategorisinde yerini almaya yakın bir noktadadır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık