Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Baratie Bölüm Yıldızları (68)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gizemli biri her ortaya çıktığında Gin olacağı ile ilgili teoriler One Piece fandomunu sarıyor ama gerçekçi konuşmak gerekirse Gin Don Krieg'in zehiri yüzünden bu sahneden sonra öldü.
Ölmüş değildir. Oda hevesini aldı karakterden bence. Eeeee yaşlanınca haliyle bir yenilik arama peşine düştü. Yoksa dediğin gibi yıllardır her silüet Gaban/Gin'e yoruluyor:d

Harika sahneler... ?

Aslında Sanji o zamanlar da Luffy ve Zoro gibiydi. Ama hayalinden öteye koyduğu şey Zeff'di. Onun hem prensipleri hem de restoranı için canını vermeye hazırdı. Kendi hayallerini de bunun için salmıştı. Zeff de bunun farkında olduğu için elini kirletme pahasına döve döve gönderdi Sanji'yi. Aslıdna Zeff de bir nevi Sanji'nin hayaline kendi prensiplerinden ve hayalinden daha çok değer verdiğini gösterdi. Sanji'yi yumruklamasını böyle yorumladım ben.

''Yarı ölü bir adamın gelecek için planlar yapması aptalca olabilir, ancak yinede iyi bir ilaçtır.'' Seni özledik Gin.

Bu arada animede Zeff çorbanın tamamını içip tabağı yere atıyordu. Öyle nedense bana daha şekil geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık