Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Baam Enryu Geçebilir mi?

Baam Enryu geçebilir mi?

  • Geçebilir?

    Kullanılan: 30 85.7%
  • Geçemez?

    Kullanılan: 5 14.3%

  • Kullanılan toplam oy
    35
Sizce Bam Zahard'i yenip 3. sıraya yerleşirse. Enryu'da yenip ve yahut geçip kulde 2. Sıraya yerleşebilir mi?

Bam'ın sahip olduğu üstün özümseme ve kopyalama yeteneği sayesinde limtleri olmadan yaşayabilir mi?

Bam bana göre vücudu parçalanmadığı sürece güçlenir. Gerçi Zahard'ı yendikten sonra daha güçlenmek ister mi bilemeyiz.
Ama Bam Enryu ile bir savaşa girip onu yenme gibi bir düşümce geçirmez aklından.

İlerde eksen sahibi olabilir mi onuda merak ediyorum.
 
Kule hikayesiyle seri bence biter. Zahardla son savaş olur. Baam'ın hikayesi kule dışı yalnız başına ya da Mazino gibi 2-3 kişiyle devam ederse geçebilir ama öyle olacağını sanmıyorum. Kule içinde Baam arkadaşlarının mücadele edeceği kişiler olacaktır ama dışarı çıkınca onlar işlevsiz kalacaktır. Dragon Ball gibi Goku başka gezegenlere geçince diğerleri arka planda kaldı. Vegeta ile devam ettiler. Axislerin olduğu evrende belki de Enryu ortalama biridir. Diğer kuleleri bitiren Baam gibi başkalarıyla mücadelesini okuyabiliriz. Kule savaşları eğlenceli olur. Baam-Mazino ve birileri daha lazım. 10 aile çocukları için çok zor, aile liderleri devam etse bir şansları olabilirdi. Zahard bundan vazgeçmiş. Koon Eduan-Arie Hon ve Mazino-Baam takımı görmek hoşuma giderdi.
 
Geçebilir. Hatta Phantaminum seviyesine bile yükselir, seri büyük ihtimal Kule dönemi bittikten sonra da devam edecek.
 
Tam bilgimiz olmadığından anca farazi konuşabiliriz bu konuda. Kule dışında da shinsoo var ise neden olmasın güçlenmeye devam edebilir.
 
Enryu melek gibi bir şey değil miydi? Onun gücü bence Tanrısının gücünü temsil ettiği için geçme şansı yok gibi duruyor. Ama olurda Axis olmaya doğru bir hikayeye evrilirse tabiki de geçer.
 
O gökyüzünü kule dışında görecekler ve katların hepsini tırmanacak. bir katta enryuyu phanta ve başka bilmediğimiz herkesi görür ve yüzleşmek zorunda kalır. Ana karakter torpiliyle Top 1 olacak.
 
Tower of God temel iki soru üzerinden dönüyor. Bu soruların biri Baam kim? diğeri ise Kule nedir? bu iki soru da okuduğumuz bölümlerde yavaş yavaş cevaplanıyor. Baam kule içindeki hikayesinin sonuna gelip Zahard ile yüzleştikten sonra kulenin ne amaca hizmet ettiğini de öğrenmiş oluruz. Siu hikayeyi blog yazılarındaki Fatih Kral hikayesi gibi açmayı planlıyorsa Baam'ı çok daha ilerilerde görebiliriz.
 
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2021.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık