Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ayakkabı Tavsiyesi

Saygıdeğer ahali bu işin ehli kişilerden ciddi tavsiyeler bekliyorum
Kilom 83 klasik yada spor-klasik tarzı bir ayakkabı almak istiyorum amaaaaaaa
Şikayetim şu kullanıma bağlı olarak ayakkabının tabanı çok çabuk yıpranabiliyor doğal olarak yağmurlu havalarda su alma oranı da artıyor verdiğim para kısa sürede çöpe gidiyor
Tabanı kuvvetli kolay yıpranmayan, takım yada spor tarza kombinleyebileceğim bir ayakkabı almak istiyorum
Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar teşekkürler:good:

ben geçen yaz kinetix arton ve karon almıştım, ikisi de hoşuma gitti ya. ikisi de bi kere bile su geçirmedi. hafızalı süngerimsi bi tabanlığı var, o bi zaman sonra eski etkisini kaybetse de internetten sipariş verip yeniledim :T

ayrıca arton inanılmaz hafif bi ayakkabı :d nerdeyse ayağımda yokmuş gibi hissediyorum ve nasıl oluyorsa soğukta da pek üşümedim giyerken. neysem zaten baya ucuz bi ayakkabı, beklentim yoktu alırken ama baya iyi geldi.

Bot alacak arkadaşlara Yakupoğlu Deri Sanayi'nin botlarını öneririm. Taş gibi ayakkabı yapıyor adamlar.

Saygıdeğer ahali bu işin ehli kişilerden ciddi tavsiyeler bekliyorum
Kilom 83 klasik yada spor-klasik tarzı bir ayakkabı almak istiyorum amaaaaaaa
Şikayetim şu kullanıma bağlı olarak ayakkabının tabanı çok çabuk yıpranabiliyor doğal olarak yağmurlu havalarda su alma oranı da artıyor verdiğim para kısa sürede çöpe gidiyor
Tabanı kuvvetli kolay yıpranmayan, takım yada spor tarza kombinleyebileceğim bir ayakkabı almak istiyorum
Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar teşekkürler:good:
https://www.hepsiburada.com/lumberj...yakkabi-ursa-p-HBV00000OB0O7?magaza=Markastok

Dostum ben bu modeli efsane cumadan 189 TL ye aldım.Şu an fiyatı artmış ama çok hafif ve kaliteli bi ürün .Ben hergün yürüyüşe çıkıyorum ayakkabı çok rahat ,çok memnunum şuan.Tavsiye ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık