Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Arlong Park Bölüm Yıldızları (95)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm 92:

Bakalım bizim Jinbei'nin gözleri ne zaman bu hale gelecek. Al sana power-up.

Jinbe böyle kuduz gibi dellenmez yav, adam her zaman soğuk kanlı. Yalnız animede bilinci gidip gelirken Luffy'e siper olduğu sırada üzerine gelen Akainu'ya bağırması çok iyiydi. Hayvansal içgüdü çıktıydı biraz orada.

Jinbe böyle kuduz gibi dellenmez yav, adam her zaman soğuk kanlı. Yalnız animede bilinci gidip gelirken Luffy'e siper olduğu sırada üzerine gelen Akainu'ya bağırması çok iyiydi. Hayvansal içgüdü çıktıydı biraz orada.
Bir tek gözü değişir işte. Olay gözmüş zaten. Ki Arlong da gayet aklı başında dövüşüyor.

Bir tek gözü değişir işte. Olay gözmüş zaten. Ki Arlong da gayet aklı başında dövüşüyor.
Burada Arlgon sinirlenmiş, zaten söylemler de o yönde. O yüzden Jinbe tayfadan biri ölüm ile burun buruna kalınca açar bu modu Arlong kadar kolay sinirlenmez diye düşünüyorum. Tabii bu modu Oda'nın unutmadığını varsayıyorum. :hhh:

Burada Arlgon sinirlenmiş, zaten söylemler de o yönde. O yüzden Jinbe tayfadan biri ölüm ile burun buruna kalınca açar bu modu Arlong kadar kolay sinirlenmez diye düşünüyorum. Tabii bu modu Oda'nın unutmadığını varsayıyorum. :hhh:
Tabi canım zaten işin olayı aşırı öfke durumu. Tam sonunda öleceği sırada hayır burası öleceğim yer değil arkadaşlarımı kurtarmam lazım deyip bu moda geçer :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık