Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Apoo'nun Meyve Gücü

Bu teori mantıklı mı?

• Mantıklı

Kullanılan: 16 39.0%
  • Mantıksız

Kullanılan: 25 61.0%

• Kullanılan toplam oy
    41
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu yazacaklarımı yabancı kaynaklardan gördüm yani kendi teorim değildir ama sizinle de paylaşmak istedim.

Apo'nun meyvesinin nasıl çalıştığını falan maalesef hiç bilmiyoruz.
Önce size şu resmi göstermek istiyorum

Soldaki resim 51. sayıdan sağdaki resim 980. sayıdan alınmıştır. Bazı kişiler bu olaya dayanarak Apo'nun yeteneğini yorumlamış ve şöyle demiş:
Apo yaptığı müzik ile karşısında ki düşmanın geçmişte aldığı bir yaranın aynısını tekrar yapabiliyor. Mesela Luffy için de şöyle demişler en son darbesinde ki olayı Akainu ile dövüşüne benzetmişler. Bunlardan etkilenmemek için de ya müziği duymayacaksın yada haki kullanacaksın.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Apoo yaptığı saldırıların aynısını Kizaru'ya da yapıyor. Kizaru'da mı Akainu'dan dayak yemiş? :artiz:

Öncelikli eline sağlık. Ama bana pek mantıklı gelmedi. Mihawkın saldırısı çok ciddi bir saldırıydı. Akainu'nun saldırısına ise benzemiyordu daha çok patlama gibiydi.

Apoo'nun meyve gücünün ses hızında ve görünmeyen ses dalgaları ile saldırılar yapmasını sağladığını düşünüyorum.

fikir güzel, mekan güzel ama yemezler yara yara meyvesi gibi bir şey olsa güzel olurdu bu kişiye önceden verilmiş yaraları bir daha aktif hale getiren bir meyve. Çok da ölümcül olabilir cidden ama Apoo da daha çok önceki arkadaşların dediği gibi ses dalgaları gibi bir şey çıkacaktır

Muhtemelen çıkmayacak ama olsun. Kanjuro teorisi sonrası sana güvenmemek ayıp olur.:good:
Yok hocam ben bunu sadece gördüm buraya da yazayım dedim biz de şuan abimle ne kadar mantıklı ne kadar mantıksız onu tartışıyoruz :D Buradakilerin yorumunu da merak ettim :)

Evet kimisi müziği kullanarak ses dalgasıyla bu tarz şeyler yapabildiğini söylemiş.

Şunu da ekleyeyim mesela Mihawk'ın ki gibi güçlü bir darbe vurduysa Zoro nasıl etkilenmedinin cevabı şöyle Zoro o zamana göre o kadar güçlü ki o darbe artık onu hiç etkilemeyecek bir seviyede

Kesiyor oluşu biraz düşündürdü beni.Öyle bir yetenek çıkacağını sanmıyorum bu adamdan o yüzden tutma olasılığı var.Beğendim

Apoo yaptığı saldırıların aynısını Kizaru'ya da yapıyor. Kizaru'da mı Akainu'dan dayak yemiş? :artiz:
Evet benim de ilk aklıma Kizaru geldi ama patlama olayı illa ki Akainu ile alakalı olacak diye bir şey yok :) Kizaru için net bir şey görmedim ama bu teoriye göre kılıf uydurursam şöyle diyebilirim mesela zamanında bir kaç adam buna saldırmıştır kolunu falan kesmiştir birisi de buna top mermisi ateşlemiştir ve Kizaru hiçbir şey olmamış gibi kalkıp ağızlarını burunlarını kırmıştır. Kizaru'yu zaten Sabaody takım adasında da iki tane adamla uğraşırken gördük adamlara ilk baş hiçbir şey yapmıyordu sonra bir anda dalıyordu burada da öyle bir şey olmuş olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık