Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Gücü

Sizce?

• Yonkou > Amiral

Kullanılan: 216 79.7%
  • Yonkou = Amiral

Kullanılan: 42 15.5%
  • Yonkou < Amiral

Kullanılan: 13 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    271
Karasakal'ın, Marineford'da kaçmasını bir argüman olarak kabul etmiyorum. O zamanlar en güçlü Schibukai gücündeydi sadece. İkinci meyvesini de yeni almıştı. Yonko Karasakal kaçar mıydı ona bakmak lazım.
En güçlü amiral olarak gördüğüm Sakazuki (Filo amirali olduğu için değil. Onun güçle alakalı değil daha resmi bir mevkii olduğunu düşünüyorum sadece.) bile Yonkoularla kıyaslama yaptığımda çok sönük kalıyor. Bir şekilde aynı kefeye koyamıyorum.
Bütün seri boyunca bu adamı bağırırken veya meyve gücünü kullanırken gördük sadece. Bir de Yonkoulara bakıyorum (Kaido, Bigmom); aşılamaz sert deri, rabbim kullan ya kulum dermişcesine haki, çok güçlü meyveler.
Karasakal desen çift meyve kullanmak gibi bir özelliğe sahip ve meyveleri de öyle "UwU ben insanları yavaşlatıyorum" gibi meyveler değil.
Shanks tek koluyla bu mevkiiye gelmiş, en güçlü Yonkou demiyorum ama vardır onun bir bildiği.
Kısacası en güçsüz Yonkou'nun bile en güçlü amirali, Sakazuki olmayan iki amirali aynı anda alacağını düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık