Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Gücü

Sizce?

• Yonkou > Amiral

Kullanılan: 216 79.7%
  • Yonkou = Amiral

Kullanılan: 42 15.5%
  • Yonkou < Amiral

Kullanılan: 13 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    271
Denizcilerin en büyük savaş gücü olarak geçen Amiralleri forumda ezende var Yonkou ile eşit diyende var Yonkou alabilir diyende var. Peki genel kanı ne ? Amirallerin Yonkou ile eşit olduğunu düşündüren yada bir Yonkou'nun 1.5 2 Amiral gücünde olduğu düşündüren şey nedir ?

Uzun lafın kısası sizce Amiraller ve Yonkou'lar eşit güçte midir yoksa Yonkou'lar daha üstünmüdür ? Veya bir başka ihtimal bir Amiral Yonkou'dan üstün çıkabilir mi ?

Yonkoular ile seride teke tek kapışabilecek tek karakterler amirallerdir.Ama yonkoular daha heybetli,şatafatlı göründüğünden yonkoular ecük daha güçlü olabilirler.

Bigmom'ın "Sen sadece benim ezik çocuklarımdan birisisin." dediği Katakuri, saatlerce bir amiralle dövüşebilir. Öyle Luffy gibi boyuna dayak da yemez ayrıca.

Shanks WB'yi alırcılar gelmeden hemen yazayım. :gamyon:

WB'yi katmadan düşününce Yonko=Amiral uygun oluyor.

@Quartion oyları görünür yap ki dava arkadaşlarımı öğrenmiş olayım. :a:

Son düzenleme:
Hayatı boyunca tek çizik dahil almayan BM'yi bir amiral nasıl yaralayabilir çok merak ediyorum. Kadının tek zayıf yanı bilincinin gittiği an. Onun dışında normal şartlarda Akainunun lav saldırısı Bm'ye isabet ettiğinde yaralayabilir mi. Pek sanmıyorum. BM Lav ile kendine yüz maskesi filan yapar heralde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık