Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
Şimdi Oda'nın Kaido'yu kündeye getirmek için yaptığı cambazlığı(İzo) tutup da Akainu lehine kullanmanın anlamı yok
Kardeş,?
Sen dedin ki kimdir bunlar ben de örnek verdim. Anlamı yok denecek bir şey yok. Nevi bir şey sordun nevi belli bir örnek verdim o kadar :D

Sen işin taa İzo kısmına gidersen İzo'nun Kaido'dan kan aldığı yerde İzo'dan güçlü 6-7 adamın olduğu Mf ortamında Akainu'yu pinpon topu gibi sektirirlerdi orda.
Izo dan güçlü 6-7 adam yok kınlarda onu da geçtim. O ekip içinde Croco + Jinbei + Ivankov + Marco + Vista alsana 5 kişi :D Geriye kalan 12 kişii içinde de daha güçlüsü çıkar mı belirsiz :D Nitekim gene alakasız bir yere götürmüşsün konuyu :D

Sen Mf'deki tabloyu Luffy'ye uyarlayarak daha çok yolu var bunların izlenimi veriyorsun ama yanılıyorsun.
Yo öyle bir şey yapmıyorum. Çok yolu var demiyorum. Yolu var diyorum.

Luffy üstünden Zoro işte
O zaman Shanks üzerinden de Mihawk ha ? Ok şimdi her şey anlaşıldı :D

Kardeş,?
Sen dedin ki kimdir bunlar ben de örnek verdim. Anlamı yok denecek bir şey yok. Nevi bir şey sordun nevi belli bir örnek verdim o kadar :D

Izo dan güçlü 6-7 adam yok kınlarda onu da geçtim. O ekip içinde Croco + Jinbei + Ivankov + Marco + Vista alsana 5 kişi :D Geriye kalan 12 kişii içinde de daha güçlüsü çıkar mı belirsiz :D Nitekim gene alakasız bir yere götürmüşsün konuyu :D

Yo öyle bir şey yapmıyorum. Çok yolu var demiyorum. Yolu var diyorum.

O zaman Shanks üzerinden de Mihawk ha ? Ok şimdi her şey anlaşıldı :D
Ok kardeş :byee:

Onu cümle alem biliyor zaten. :/ Luffy'nin Saka'ya diş geçiremediği yerde Zoro tek yiyeceği için can siperane savunmanı anlayabiliyorum xd
Yauv he heee :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık