Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Akıncı (2021)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 30 49.2%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 31 50.8%

• Kullanılan toplam oy
    61

Yayınlayan Kanal: ATV
Sezon Sayısı: 1
IMDb Puanı: 2.2
Türü: Aksiyon, Macera, Suç
Durumu: İptal edildi
Baş Roller: Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler

Fatih yakışıklı ve dürüst olan idealist bir Tarih öğretmenidir. Üniversiteden mezun olduğu gün, karşısına babasının görev arkadaşı olduğunu söyleyen Orhan çıkmış ve Fatih'e hiç bilmediği aile tarihiyle ilgili gerçekleri açıklamıştır; Fatih'in babası Osmanlı soyundan gelen bir 'Akıncı Beyi'dir ve bir suikast girişimi sonucunda şehit edilmiştir. Yüzyıllardır süre gelen bu kutsal görevi artık Fatih sürdürecektir. Fatih, yıllar içinde Orhan'ın yardımıyla eğitilir ve ülkesine karşı tehdit oluşturan her türlü suç örgütüne karşı savaş açar. Gündüzleri sıradışı bir eğitim anlayışıyla tarih öğretmenliği yaparken, geceleri taktığı maskeyle gerçek kimliğini gizleyerek Akıncı görevini üstlenir. Yaptığı operasyonlarla, günden güne bir halk kahramanına dönüşür.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konsept olarak fena olmasa bile kültürümüze yabancı ögelerin uyarlanamaması yüzünden bana göre sınıfta kalmış bir dizi Akıncı.Berbat demiyorum çünkü bundan da kötülerini görmüşlüğüm var.Biraz emek ile daha iyi olabileceğine inanıyorum.

İzlemedim. İzlemeyi düşünmüyorum. Ama farklı bir girişim olmuş. Umarım son olmaz. İlk etapta dijital platformlarda denense böyle şeyler daha iyi. Atmosfer olarak ise, standart tv tonlarına rağmen Hakan - Muhafız'dan daha iyi duruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık