Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Adalet Konusunda En Fanatik Olan Dünya Hükümeti Çalışanı

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    27

Serideki adalet söylemlerini biliyorsunuz.John Giant,T-bone,Akainu,Sengoku gibi denizcilerin ve bunlar dışında Hannyabal gibi müdür yardımcılarının sözlerini.Birkaç hükümet görevlisini de almam gerekeceği için direk denizci olarak açamadım.Çoğu karakterin mutlak adalet,belirsiz adalet gibi adalet düşüncelerini biliyorsunuz.Serideki sahnelerinden yola çıkarak bu konuda en fanatik olanı seçmenizi istiyorum.Her bir açıklamayı okursanız fikrinizde değişiklik yaratabilir.

1 - Kuzan

Bu adam adaletinde öyle kararlıydı ki bunun için donanmayı karşısına alıp Akainu ile dövüştü.Kaybedince de görevi bıraktı.

2 - Akainu

Akainu mutlak adalet uğruna korsanların kökünü kazımak suçu ortadan kaldırmak için hayatını adadı.Mf savaşı amacına ulaşmasına rağmen savaşa devam etme ateşini körükleyen isimlerden biriydi.

3 - Kizaru

Kizaru belirsiz adalete sahip olmasına rağmen adalet konusunda taviz vermeyen birisi.Kutsallara fiske vurulduğunda affetmemesi ve Ray'in ödüllerin kaldırılması isteğine verdiği cevap kanunlar konusundaki tavrını net gösteriyor.

4 - Sengoku

Sengoku savaşta sergilediği duruşla gerçek bir adalet lideri olduğunu göstermişti.Marineford adaletin sembolü olduğu için yıkılmasını engellemek için tek başına karasakal tayfasıyla savaşmıştır.

5 - Smoker

Smoker kendi adaleti konusunda mutlak düşüncelere sahip asla geri adım atmayan bir adam.Alabasta'da gorosei üyelerine verdiği cevap bu adamların siyasi gücü düşünüldüğünde çok daha büyük önem kazanıyor.

6 - Garp

Garp kahraman olarak simgelediği adalete inanmış bunun uğruna da Ace gibi ailesinden birinin ölümüne karşı duruşunu sergilemiştir.Hatta korsanların idam platformuna cesedini çiğnemeden geçemeyeceklerini hissettirmiştir.

7 - İssho

İssho adalet konusunda tıpkı bir filozof gibi hareket etmiş ve inandığı farklı sonuçlara ulaşmıştır.Bunun uğruna kral Riku'ya diz çökecek kadar ileri gitmiştir.

8 - John Giant

John Giant Marineford savaşında tutkulu bir biçimde korsanlara saldırmış ve bizzat beyazsakala ilerlemiştir.Beyazsakal tarafından püskürtülse de bilinci kaybolana dek saldırmaya devam etmiştir.

9 - T-bone

Enies Lobby'de tayfaya karşı canla başla savaşmış masum insanları korsanlardan korumak için büyük direnç göstermiştir.

10 - Drake

Drake kendi adaleti uğruna canavar korsanlarına sızmış kendini tehlikeye atmıştır.Kılıç örgütü için riskli görevler almaktadır.

11 - Coby

Coby kılıç örgütüne erken yaşlarda dahil olmuş Mf savaşında inandığı adalet uğruna amiral Sakazuki'yi ölme pahasına karşısına almıştır.

12 - Magellan

Magellan impel down mahkumlarını son ana dek kovalamış hapisten kaçanlar tarafından dövüldükten sonra da başarısızlığı için intihar etmeye kalkışmıştır.

13 - Hannyabal

Hannyabal hapisten mahkumların kaçmasını engellemek için yenilse bile beyazsakal gibi yıkılmamaya gayret göstermiş büyük bir kararlılığa imza atmıştır.

14 - Onigumo

Mutlak adaletin temsilcilerinden biri gibi görünmektedir.Adaleti için bir denizciyi bile çekip vurabilmektedir.

15 - Lucci

Lucci karanlık adalete inanan biri olarak koca bir orduyu yok edecek kadar ileri gitmiş bir Cp9 ajanıydı.Şu an ise Cp0 bünyesinde.

Son düzenleme:
karizmanın öz evladı fujitora abimizdir ben şöyle düşünüyorum akainu adalet duygusuna sahip olsaydı en azından masumları öldürürken tereddüt hissederdi cobyide unuttum marinefordda amiralin karşısına o güçsüz haliyle dikilip kendini siper etmesi çok iyiydi ve yaptığı konuşma yüreğimi burkmuştu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık