Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Adı Çarpıtılan Şeytan Meyvesi

Meyve lastik meyvesi olarak kalıp, uyanış evresi dışında çok nadir görülen 3. evresinin de olması ve bu evreyi de joyboy dışında kimsenin açmamış olması nedeniyle lutfiynin açması hasabiylen böyle bir durum meydana gelmiş olabilir. Sallamasyonum bu kadar ancak. Mantıklı olan gomu gomu'nun değişmeden farklı ve orijinal bir açıklama getirilmesi olacaktır lakin böyle bi kaliteyi de Oda sunamaz, sunarsa helal olsun.

Reçine yapışkan değil mi? Luffy'de yok bu.
Alev alabilmesi, elektrikle münasebeti vs bi çok şey var aslında Luffy'de reçineye uyan. Özellikle pythonda yumruğun gidişatına yön verme olayı kilit bir olay bu teori için.
Çooookk uzun bir yazı okudum, doğru sırada anlatamayacağımdan "çünkü arada çok çok çok fazla detay var" şöyle diyeyim : Kaido'nun "lastiğin bunu yapamıyor olması lazım" dediği anlar ipuçları gibi bir şey.
Aslında Luffy'de reçineden ziyade, lastik yok gibi bişey yani o teoride.

Ama tabi bu başlıkta yazdığım kendi fikrimin doğru, reçine teorisinin yanlış çıkma şansı hala var. Göreceğiz yakın zamanda.

Reçineden bağımsız, adı değiştirilen meyvenin lastik-lastik meyvesi olma mevzsusu şu diğer başlığımdaki mesele yüzünden bana bi nebze daha doğru olabilir gibi geldi zaten. Gidişatı %99 tutturdum, sonucu yanlış işaretledim gibi bişey oldu :(

Alev alabilmesi, elektrikle münasebeti vs bi çok şey var aslında Luffy'de reçineye uyan. Özellikle pythonda yumruğun gidişatına yön verme olayı kilit bir olay bu teori için.
Çooookk uzun bir yazı okudum, doğru sırada anlatamayacağımdan "çünkü arada çok çok çok fazla detay var" şöyle diyeyim : Kaido'nun "lastiğin bunu yapamıyor olması lazım" dediği anlar ipuçları gibi bir şey.
Aslında Luffy'de reçineden ziyade, lastik yok gibi bişey yani o teoride.

Ama tabi bu başlıkta yazdığım kendi fikrimin doğru, reçine teorisinin yanlış çıkma şansı hala var. Göreceğiz yakın zamanda.

Reçineden bağımsız, adı değiştirilen meyvenin lastik-lastik meyvesi olma mevzsusu şu diğer başlığımdaki mesele yüzünden bana bi nebze daha doğru olabilir gibi geldi zaten. Gidişatı %99 tutturdum, sonucu yanlış işaretledim gibi bişey oldu :(

Senin bu teori mantıklıydı aslında. :/

Senin bu teori mantıklıydı aslında. :/
CP-0'a emir değişikliği yaptırılacağından emindim de işte.. Tama olsa yeni yakalanması gereken kişi, %100 tuttu derdim benim teori. Hatta 2 teorim kombine bir şekilde tutmuş olacaktı.

Şöyle bir olay var hala tabi benim teori dahilinde: Luffy'nin meyvesinin son 12 yıldır aktif kullanımda olduğunu, hatta Luffy'nin cayır cayır kullandığını Dünya Hükümeti değil, tüm dünya adı gibi biliyor. Öyle saçma bi tepkiyi bu meyveye vermiş olmaları kabul edilemez bir durum olur benim açımdan açıkçası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık