Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Acılara Son Alternatif One Piece Sahneleri

Selamlar,

Deneysel bir çalışma yapacağım.Amacım eğlenmek .Aşağıdaki sahnede kendimce Jack'e İade itibar yapıyorum :) Oda Jack'i harcadı ama ben hayal dünyasında ona farklı bir son hazırladım :)

Giriş :Bu yazıda okduklarınızın hepsi hayal ürünüdür.

Bölümün Adı: Jack the Drought

Sahne:
Çatıda minkler vs Jack sahnesi

Jack gelir ..Kaidounun etrafını saran kınları ve sulong formundaki minkleri görür

Jack :"Hey patron...Bunları sanırım burada sorun çıkarıyor .İlgilenmemi istersin diye düşündüm ve geldim"

Kaidou koltuğunda oturmuş elinde içki şişesi sızdı sızacak.....

Kaidou: "Lanet olsun Jack ..bu çöpler buraya gelene kadar neyle uğraşıyordunuz ..Rorororo bana orochi cocuğunu getir"

Kaidou sızar bütün kınlar sızmış kaidouya saldıraya geçer aynı anda jack yere vurduğu bir yumrukla kaidou ve kınlar arasındaki zemini kırar ve ayırır...Kınlar Jacke bakar

Kinemon: Kıtlık Jack....
Jack: Sizin bu katta işiniz yok !

Jack zoan formuna dönmüştür ve saldırır hep birlikte çatıdan yere düşerler..Jack çatıdan aşağı düşerken bile tokatlar minkleri...Jack minklerle birlikte düştüğü zeminden kalkarken Kinginde bir kenara savrulduğu görülür

Kalabalıktan birisi: King sama ! ...
Kalabalıktan birisi:
King sama çok sinirlendi ...
Kalabalıktan birisi: Yıldızlar arasında en güçlüsü o ! O bir numara

King : Aşağılık herif ne yaptığını sanıyorsun

Jack yerden ayaklanır ...Ciddi bir bakışla Kingin burnunun dibine gelir ...

Jack:Senin beceremediğin işleri yapıyorum kara çocuk...Bir sorun mu var????

King Jack'e bakar ama sinirlense de saldıramaz ...

Kalabalıktan birisi: Hey ..gördünüz mü...Bir numara King bile birşey diyemedi ona...
Kalabalıktan birisi: Onun mavi denizde denizcilere saldırdığını ve Amiralle dövüştüğünü duydum...
Kalabalık:Amiralle mi!!!!

Jack hortumuyla farklı bir teknik yapar ve kınlara vurur...çıkan rüzgardan kınlar savrulur ...
King ve uçan altılıdan diğer adamlar kınlarla kapışmaya başlar...

Jack bir köşede denjiroyla kapışır ve denjironun kılıcı kırılır ...Jack ölüm darbesi vurmak üzere yerde duran denjiroya bakar ..Aynı anda kınlar denjiro için bağırırlar

Kiku: Kaç denjiro!!
Asura Doji: Bu herif...
Kinemon: Olamaz denjiroo!!!

Jack saldırısını yaparken orağını tuttuğu sağ omzuna uzak bir mesafeden saldırı alır ve omzundan kan fışkıırır

Herkes şok gözlerle uzak mesafeden yapılan bu güçlü saldırıyı kimin yaptığına bakar ....

Jack sağ omzunu tutar ve gölgesi görünen kişiye bakar

Jack : Sen kınlardan birine benzemiyorsun...sende kimsin lanet olası

Gölge : Ha....

Kinemon: Zoro dono!!!

Zoro görünür....

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık