Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Açıklanan Kesin Ödüller

Tüm yonkouların ödülleri bile açıklandı ama tayfalarının ödülleri ortada yok. Shanksin tayfasını göreydik. Zaten toplam kaç adamı var

katada 1 milyarlık adam jackde 1 milyarlık adam bu alakalı gibi
Yav kardeşim ne zormuş bir şey anlatmak ya.. Luffynin kendi tayfasındaki adamları gösteriyorum saçma saçma örnekler gösteriyorsun. Katakuri ve Jack ikisi de Kaido'nun adamı mı ?

Bak mesela Kata 1 smoothie 0.9,3 Cracker 0.8,6 diye giderken Snack 6, Perosta küsüratsız 7. Buradan Üç komutan ile dört numara ve arkasından gelenler arasında bariz farklar olduğunu çıkarabilirsin.

Ödüller konusunda hala aynı düşüncedeyim doğru düşüncenin bu olduğuna inanıyorum ama mangakaya göre sanırım barajlar önemli bu konuda.400 milyondan sonra ödüller zor artıyor dedi 400 barajı önemli 1 milyar üstü diyip durdu 1 milyar barajı önemli gibi.İki baraj arasında kalan kişilerin arasında uçurum olmuyor işte.Örnek Wb vs Shanks atışması.Yaşlı Wb prime olmadan Kaido kadar güçlüdür desek 500 milyon var ama gayet denk gidiyorlar.Çünkü 4 barajı aşılmış.Shanks hala beyazsakalın kendinden güçlü olduğunu kabul ediyordu ama sanırım çok ufak bir farkla at yarışı gibi bile düşünülebilir. :D

aslında odanın güç seviyesi eklemesini istemiyorum ama enies lobbyde eklediği gibi devam ettirseydi şimdiye ödül üzerinden tartışmazdık

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık