Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav carpisiyorlar ace buyuk ihtimal cekil kaidoya gidecegim falan diyor, sonra zaten direk kelepcedir falan goruyo, yamatoda buyuk ihtimal kaidoyu korumuyorum falan, diyor ilk carpismadan sonra, neden full guc gitsin boyle birine hele ki kadin yani. O laftada bu guc muhabbetonden sonra hemen bana aceyi hatirlatiyorsun diyor, aynen ace'in yararina olacak olan guc mevzusunu cimbizla alalim onun harici her seyde ace luffyi hatirlatsin ama olmazzz guc olmaz gucu ozel olarak, cikarmamiz lazim neden ace haterlari boyle istiyor
Adam yamato'yu dinlemeden dalıyor. Bak ama ne tesadüftür ki ace de yamato'yu dinlemeden dalıyor. Ama biz gidip güçleri benzer diyelim....
Reveire dediğimiz yer Tiger'ın elini kolunu sallayarak bastığı yer değil mi? :hhh:
Balık yav o. Gizlice sızıveriyor. BB zehahaha diye gürlemeden dalmaz ortama.

Üye silindi 1004

Kaido herhalde küçükken çok sevimliymiş. Ablasıyla abisi hiç kıyamıyor.

Dövüşürken hareketlerinden bahsediyor. Ben ordaki hatırlatmanın güçten dolayı olduğunu hiç sanmıyorum. Şuanki luffy wano aceteb açık ara daha güçlü. Benzerlik çıkarılabilecek bir seviye değil bu.
Ben wano luffy ve wano arasi luffy guc benzerligini demiyorum zaten. Cok güçlüsün ve daha butun gucunu bile kullanmadin diyor mangada ve hemen sonra bana aceyi hatirlatiyorsun diyor. Ben burdan aceninde yamatoyla dostani vs atip butun gucunu gostermedigini cikariyorum, wano luffyle ayni gucte olduğunu degil. Siz kendi sevdiginiz karakterin prestiji icin diger turlu, dusunuyorsaniz yapicak bir sey yok. Ama bu vsden ace'nin yamatoyu bile gecemedi, komutanlar olsa paketlerdi ace'yo diye yorum yapilmasi hic gercekci degil. Luffy dayak yiye yiye dusmeyip plot armorla nasil yc1 oluyor, acete yc3 yc2 yenerdi bu mantikla.

Oden'in o meshur mu meshur günlügünden baska oda'nin açiklayacagi amcaoglu kalmadiysa artik belkide sonunda savasa baslayabiliriz. tabi perde arasi girmezse...

Ben bizim forumu az da olsa tanıyorsam, eğer Beyazbıyık intikam için Wano'ya gitseydi ve adamları ölseydi sevmeyenleri bu sefer "Oden kendisini sattığı halde onun intikamını almaya gitti, diğer evlatlarının ölümünü umursamadı" diyeceklerdi. O yüzden Beyazbıyık sevenlerin içi rahat olsun, böyle konuşanlara prim vermesin.

Bunun bir benzerini Garp için de yaptılar zamanında. Adam Ace'i kurtarsa "Kaç yıldır çalıştığı kuruma ihanet ediyor hain" diyeceklerdi, kurtarmadı "Kendisine emanet edilen çocuğun göz göre göre ölmesine ses çıkarmadı hain" dediler.

Ben bizim forumu az da olsa tanıyorsam, eğer Beyazbıyık intikam için Wano'ya gitseydi ve adamları ölseydi sevmeyenleri bu sefer "Oden kendisini sattığı halde onun intikamını almaya gitti, diğer evlatlarının ölümünü umursamadı" diyeceklerdi. O yüzden Beyazbıyık sevenlerin içi rahat olsun, böyle konuşanlara prim vermesin.

Bunun bir benzerini Garp için de yaptılar zamanında. Adam Ace'i kurtarsa "Kaç yıldır çalıştığı kuruma ihanet ediyor hain" diyeceklerdi, kurtarmadı "Kendisine emanet edilen çocuğun göz göre göre ölmesine ses çıkarmadı hain" dediler.
Ben zaten zamanında Garp'a sövdüğüm için WB'ye de tepki verdim yoksa yaptığı gayet anlaşılır bir şey. Benim tarzım değil ama anlaşılır. Op'da zaten intikam mantığı güden bir tek Ace var, luffy dahil kimsede böyle bir şey görmedik.

BM-Kaido şöyle bir ters köşe olsun da wano dışına çıkıp kaosu denizlerde köküne kadar hissettirsinler diyeceğim fakat maalesef olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık