Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 995: Kunoiçinin Yemini

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlız ulti ussop kafa attıgı esnada baya baya şimşekler çıkmış bizim god sama farkında olmadan silahlanmayı mı kullandı acaba diger taraftan kafatası çatlamasına ragmen kendinde ve ayagıda kalkabilecek durumda gerçi daha öncede benzer durumlarını gördük ama şu durumda baya bi dayanıklılık kasmış. 2 yıl egitim yaramış
Oda eglence malzemesi olarak kullaniyor usoppu alabastada benzer bir durum olmustu.

Yanlız zoro'nun bu arc özelinde cidden hedefı main boss'a dalmak şuana kadar hic bir arc da buna benzer bi şey olamamıştı sanırım. mesela zoro ben luffy'ile beraber savaşıp dofu croco'yu lucci'yi vesaire yenemsine yardım edecem demedi.
Ya oda milletle oynuyo yada bu herif cidden kaido'ya dalacak.
Boşuna Enma'yı almadı, tek bir saldırı bile olsa hedef alacak Kaido'yu.

Üye silindi 1004

Bana sonucu diyin Sanji mi Drake mi başka birisi mi? xd

Vız çevirisine bakınca Drake de olası ama Drake'in ya da Zoro'nun beraber ikinci ve üçüncü olma ihtimali yok ki. Tayfada desen Drake tayfada değil. Luffy tarafında desen Kid var kabak gibi.

Bana şey gibi geldi ama emin değilim: Önce Drake'e sövüyor çünkü ihanet etti. Sonra onun yanındaki Zoro'ya bakınca hasır şapkalara geçiş yapıyor ve Zoro ile Sanji'yi ayırıyor. Ve en sonda Judge ipucunu veriyor. Düşmanlar ya da dostlar ama mutlaka ilişki var.

Gerçi Judge'ın oğlu DA var diyince Drake ile Zoro'dan bahsedip ha bir de Sanji var Judge'ın oğlu demiş gibi geliyor. Karışık
Germa para karşılığı herkesle çalışan bir nifak yuvası. Mutlaka vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık