Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 994: Benim Diğer Adım Yamato

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    228
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyazsakal-bıyık muhabbeti dönmüş konuda. Öncelikle işin doğrusunun beyazbıyık olmasını ve bu çevirinin gayet normal ve mantıklı olduğunu belirteyim. Doğru tektir zaten yoruma açık değildir ama hayattaki her şeyi doğru yapan kusursuz bir adam olsam dahi bıyık değil sakal diye çevirirdim ben mesela. Beyazbıyık öyle itici bir şey benim gözümde. Tabi Wb'den sürekli Wb diye bahsederek ve her konusu açıldığında kafanda Wb diye algılayarak okuyunca sıkıntı kalmıyor.

Biraz mangaya odaklanın beyler bayanlar merdivenden kayanlar..olayları gerçek dünya tarihi ile kıyaslayan ve bir teori veya öngörüş var mıdır... yardımcı olun... bence oda çok şey biliyor gerçek dünya ve gizli tarihle ilgili...
Kurgunun temelini Tenkuu no Shiro Laputa filmini izleyip oluşturmuş. İzlemediysen fikir verebilir.

Ara olcakmış ya ln:ühü:
Kapak hikayesi... binlerce şkr
Benim yokluğumda Yamato ve Zoro muhabbeti geçmiş. İşin sonunda en başından beri diyorum demekten zevk alıcam :D
Yamatonun genlerden midir yoksa yediği dayaklardan mıdır derisi aşırı sağlam. Reisimin bombaya karşı bile kanaması olmuyor. Üstüne sopa sallamaya devam ediyor. Bi de gifters keserken her yeri kanayan birile öhöm öhöm :D
İlk 3le ilgili benim gözümde 1/2 Luffy-Marco, 3 Kid/Yamato. Kusura bakmayın şuan Zoronun önünde hala isimler var...
Yamato tayfaya gelirse gücü kısılır muhabbeti de geçmiş. Kız Oden olcam diye geziyo. Oden Rogerın tayfasında bir nevi misafirdi. Yamatonun durumu da böyle olcaktır. 3+1 gibi düşünüyorum ben.
Senin için ölürüm kısmına gelirseek. Ölmez. Ölcek olsa ortaya çıkmazdı. Odanın öldürdüğü karakterler belli zaten ve Yamato hiçbir benzerlik taşımıyo. Yamatonun ölümü Luffyi geliştirir mi şuanda? Hayır. Tayfadan birini etkiler mi? Hayır. Bu arc ölmesi okuyucuya derinlik verebilir mi? Bence yine hayır.
Yamato ve arc prensesleri benzetmelerine sadece gülüyorum. Tek vasfı Luffye ağlamak olan kişilerle Luffynin yanında savaşçak bir kişi aynı kefeye konamaz. Altı çizili kısma dikkat edin Kaidoya dalacaklardan biri de kendi kızı ;)
Şimdiii genel bakalım. Yamato sahneleri dışında?? Açıkçası Kikunun daha ağır hasarlı olmasını isterdim... kenara çekilmeliydi bence. Kaido da normal haline döndüğüne göre show başlasın artk. Kinemoncum orda güzel laf sokuyo mşşlh. Sanji birkaç bölümdür niye böyle triplere giriyo lan. Bu arada o anda Zoroyu da tanımazlardı. Jinbe ve Luffynin dünya genelindeki konumu Zoro ve Sanjiden çok daha yüksek. Cidden o smile kullanıcıların tipi niye o kadar berrrbattt? Queenin silahı ilgimi çekmedi ama sahne Apoonun Kaido tarafından uzaklaşmasına yol açmış oldu. Yamato o zaman yeterince güçlü değildim diyor. Yani şuanda Kaidoyu engelleyebilecek çapta olduğunu ileri sürebilir miyim? Son poz zaten EFFSAAANEEE
Bir şeyi daha hatırlatalım. WANODA BM HARİÇ KAİDOYU ÖLDÜREBİLECEK ÇAPTA KİMSE YOK.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık