Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

979: İyi Şanslar? Lider Kin'emon'un Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    24
Bölüm hem eğlenceliydi hem de güzeldi. Gözlerimiz iki haftadır bayram ediyor. O abartılı efektler yoktur.

Denjiro'nun attığı slasha niye bu kadar şaşırdıklarını anlamadım aynısını Ashura'nın da yapabilmesi lazım. En güçlü üye Ashura sonuçta.

Denjiro sağlam ekip toplamış gelmiş. Sanki hapisten kurtarılan 1000 kişi gösterilmedi. Ben mi yanlış gördüm.

Kalleş Kanjuro Allah belanı versin. Kawamatsu, tek eliyle savaşan Kanjuro'yu nasıl yenemedi şaşırdım!? Sen Akazaya'ların en güçlü 5 üyesinden birisin.

Kanjuro ayakta uyutmuş bunları. :gamyon:
Sanatçıların görevi de insanları ayakta uyutmak değil mi zaten. Hangi sanatçı sanatı gerçekten toplum için yapıyor. Hepside rol yapıyor daha fazla kazanmak adına eser çıkarıyorlar.

Kanjuro iyi bir oyuncuymuş ya da bizim Akazaya'lar fazla saflarmış. Yine de Denjiro'nun Kyoshiro olarak Orochi'nin yanına sızması Kanjuro'dan daha iyi oyuncu olduğunu gösterir. Denjiro gücü elinde bulunduran Orochi'yi ve Kaido'yu kandırırken. Kanjuro sadece Kozuki hanesini ve Akazaya'ları kandırabildi.

Bi an 978 i açtığımı sandım baktım. Doğru bölümü izliyormuşum. Ama içerik yoktu bölümde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık