Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

978: En Kötü Nesil Hücum Eder! Fırtınalı Deniz Savaşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    44
Ben yaptığın işi takdir ediyorum her hafta açıyorsun konuyu sonuçta her şeye de takılmamak lazım.

Yetenek bahşedilenlerin olduğu her bölüm net olarak iyi. Hala arada sırada yarasa adam'ın olduğu bölümü açıp gülüyorum.

Uygun bir çeviri sunarsan başlığı değiştirebilirim? Onu iyi çeviremediğim doğru. Bu konuyu ilk açtığımda belirtmiştim bu durumu ama uygun bir anlam bulduğum zaman doğru olduğunu düşünerek böyle yazdım.
"Charge In" saldırıya geçmek, hücum etmek anlamında kullanılır. "Harekete Geçer" doğru bir çeviri olmaz. "En Kötü Nesil Hücum Eder" doğru bir çeviri olur. Japoncasında "進撃" Şingeki der; advance, charge demektir. Yani hücum etmek, saldırmak demektir.

"Charge In" saldırıya geçmek, hücum etmek anlamında kullanılır. "Harekete Geçer" doğru bir çeviri olmaz. "En Kötü Nesil Hücum Eder" doğru bir çeviri olur. Japoncasında "進撃" Şingeki der; advance, charge demektir. Yani hücum etmek, saldırmak demektir.
Teşekkürler. Başlığı değiştirdim.

Denjiro baya güçlü gösterilmiş. Diğer kinlara göre. Ayrıca oden gibi ileri silahlanma basıyor kılıcına. Ama iyi olmuş .

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık