Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aman deme onu aman. Sanji bacak çatlattıcılar gelmesin : ))
Yav tamamda bu Vergo iyi armament ustası diye geçiyodu mangada yani onun Sanjiye hasar vermesi doğal hemde herif rokushiki ustasıydı uçarak ilerliyordu Luccide bile görmedik bunu tekkainı söylemiyorum bile. Vergoyu Law kesti diye herkez küçümsüyo ama Odende Kaidoyu kesti, Lawın meyvesi o kadar hax olmasa bence Vergo alırdı.

Yav tamamda bu Vergo iyi armament ustası diye geçiyodu mangada yani onun Sanjiye hasar vermesi doğal hemde herif rokushiki ustasıydı uçarak ilerliyordu Luccide bile görmedik bunu tekkainı söylemiyorum bile. Vergoyu Law kesti diye herkez küçümsüyo ama Odende Kaidoyu kesti, Lawın meyvesi o kadar hax olmasa bence Vergo alırdı.
Ya bir şey diyeceğim, vergonun hakisi o kadar çok olmasa law meyve bile kullanmazdı. sddfsdfds

o olmasaydı bu bulmasaydı, yapmasak mı bunları artık ya

Usoop a sallanmis. Öncelikle en komik karekterlerden biri. 2. Usoop olmasa tayfa bir çok yerde yarı yolda kalmıştı. Usoopa korkak demek yaptıklarını göz ardı etmek demek.

Oda usopu böyle çize çize güçlendirmeyi seçmiş ki bence çok iyi. Herkes Uber super güçlü olsa zaten daha sıkıcı olurdu.

Usoopun yaptıklarına gelince alabasta konuşması, ortada ve ne kadar korkak olursa olsun gerçekten dayanıklı vücut olarak, enies lobby de robini kurtaran şahsiyet, moria arcinda usop olmasa perona herkesin içinden gececekti... Tayfanin dağıldığı arc da bir amiralin karşısına cesurca dikildi ki bu en büyük gelişmesi bence....dresrosa arc da yaptıklarında ortada. Korkak gibi görünüp aslında iş başa düşünce hiç de korkak olmayan birinden bahsediyoruz.

İyi hoşta korkak değil demek ney şimdi;

ya öleceğim ya saldıracağım durumunda saldırması, korkak değil gerekince yapıyor olarak algılanamaz. İşlerin teknik yönünde iyiydi ama artık tek başına değil, tayfada ki tek önemli özelliği babasının tanınmış biri olması komikliği.
Ben ren geyiğimizle usopun şekilden şekile girmeleri ve esprileriyle çok eğleniyorum evet.

usop korkaktır korkak kalacaktır korkaklığı onun en önemli ve güçlü özelliğidir. korkusu sayesinde tayfa farklı bir bakış açısı kazanıyor.manipülasyon yeteneği de var tabi buna atma ziyaaa yeteneği de denebilir.

usop

-Bak kardeşim siz beni burada kesersiniz tekrar dikersiniz bu mühim değil fakat benim anam big mom babam kaido dedem rock evcil hayvanım kuma hani yine siz kesin bir şey demiyorum ama sonra garp baba aman yapma muhabbetlerine gireceksiniz biliyorum da söylüyorum.

ya da

kısaca -çok pis elinizde kalırım.

Jinbei nasıl Sanji ile kıyaslanıyor vallahi anlam veremiyorum

Şimdi çıkıp Sanji vs Queen olacak deyip spoiler veren olmasın lütfen.

Jinbei ne yaptı ki Sanji onla kıyaslanmayacak yahu ?
Jinbei ne yapmadı ki. Marinefordda amiral tutan, Moriayı tekleyen adam. Jinbei öyle basit biri olsa ne Bigmom ne Sengoku adına bu kadar övgü dizmez.
Bigmom germayı peçete gibi kullanırken Jinbei tayfasında ayrılmasın diye tehdit ediyordu en son.

Sanji bu adamla kıyaslanacak ne yaptı onu söyleyin.

Şu Law ve kidin hali bile farkı gösteriyor. Law en son Sanjiyi shambless ile kurcalamıştı.

Jinbei ne yapmadı ki. Marinefordda amiral tutan, Moriayı tekleyen adam. Jinbei öyle basit biri olsa ne Bigmom ne Sengoku adına bu kadar övgü dizmez.
Bigmom germayı peçete gibi kullanırken Jinbei tayfasında ayrılmasın diye tehdit ediyordu en son.

Sanji bu adamla kıyaslanacak ne yaptı onu söyleyin.

Şu Law ve kidin hali bile farkı gösteriyor. Law en son Sanjiyi shambless ile kurcalamıştı.
Moria'yı tekleyemedi.Moria sonradan sağlam bir şekilde gösterildi zaten.Amiral de tutmadı.Amiralin tek atağını durdurdu,diğerinde de canından oluyordu zaten.Aokiji de Dof'u övüyordu adaya amiralleri yollayın falan diyordu hatta noldu g4e bayılan bir Dof.Sanji'nin suitle Page One gibi bir adama karşı zorlanmadan muhtemelen kazanması bile Jinbei'yle kıyaslanması için bir sebeptir.Germa'dan güçlü olmak bir vasıf değil bana göre.Sanji suitsiz alayından güçlüydü yahu onların.Jinbei Jack'i alıp Sanji Queen'i alırsa aralarında fark ortaya çıkacak zaten.Ne Zoro ne de Sanji Jinbei'den zayıf değil p.uplarla beraber.

Moria'yı tekleyemedi.Moria sonradan sağlam bir şekilde gösterildi zaten.Amiral de tutmadı.Amiralin tek atağını durdurdu,diğerinde de canından oluyordu zaten.Aokiji de Dof'u övüyordu adaya amiralleri yollayın falan diyordu hatta noldu g4e bayılan bir Dof.Sanji'nin suitle Page One gibi bir adama karşı zorlanmadan muhtemelen kazanması bile Jinbei'yle kıyaslanması için bir sebeptir.Germa'dan güçlü olmak bir vasıf değil bana göre.Sanji suitsiz alayından güçlüydü yahu onların.Jinbei Jack'i alıp Sanji Queen'i alırsa aralarında fark ortaya çıkacak zaten.Ne Zoro ne de Sanji Jinbei'den zayıf değil p.uplarla beraber.
Şu p-uplara rağmen 2v1 atabilecek tecrübe ve güce sahip Jinbei.
O kargaşada ufak bir korku emaresi göstermeden Bm'nin önüne kadehi bırakıp aşağılamak da her yiğidin harcı değil maalesef reyix....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık