Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

971: Baskın! Oden ve 9 Kın

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    38
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık: Baskın! Oden ve 9 Kın
Manga: 969
Bölüm Yönetmeni: Yasunori Koyama
Animasyon Yönetmeni: Masahiro Shimanuki
Saat: JP 9.30/TR 3.30

Gelecek Bölüm Fragmanı:

Bölümden kareler:

Pekte fazla bulamadım. Moria vs Kaido'ya da baktım ama nafile. Bulursam ekleme yaparım.

Klipler:

Ayy bu ne lan. Bu mu internetten animasyon leş dediğim zaman yabancıların toplu linçleme yaptıkları o övüle övüle bitirilemeyen animasyon.. :d Vallaha yazık. Adamlar savaş çiziyor, bilgisayar oyunu oynarmış gibi ölen askerler Sakura ağacının yapraklarına dönüşüp, yok oluyorlar. Oden koşarken o kadar ışık efekti eklemişler ki bir noktadan sonra Odeni göremiyorsun saki o da yok olmuş...

İster abartı deyin ister başka bir şey ben Vallaha da Dressrosa animasyonunu tercih ederdim.

ay o kadar güçlüsün, karşında duruyor Orochi, bir sürü şey söylüyor yapıyor, yap hamleni bitir gitsin, gereksiz dram kasılmış

Üstte yazılan gerçekler hem güldürdü hem üzdü. Gerçekten gelinen nokta bu. Bölümün ne kadar kötü olduğu nesnel bir şekilde karşımızda bence. Animasyonda doğallık denilen bir şey kalmamış, izlerken zorlanıyorum hatta şahsen acı çekiyorum. Her şey zorlama hissettiriyor. Özen gösterdiklerini düşünüp de böyle bir iş çıkarıyorlarsa ne denir bilemiyorum. En azından bu saçma sapan, OP ile alakasız tarzı değiştirseler diyoruz ama o da yok. Bu gidişle Efsanevi Saat de kötü olacak diye ödüm kopuyor. Ama şu ana kadar bazı yerleri güzel yaptılar, herhalde yaparlar onu da. Yine de iş bu tarz dövüş ve aksiyon yerlerine gelince gerçekten batırıyorlar.

Bir de herkes nasıl beğeniyor anlamıyorum ki. En iyi OP bölümü diyen birkaç kişi bile gördüm. Bizim takıldığımız yerler gayet doğal çünkü senelerdir OP izliyoruz ve bize resmen farklı bir şey izlettiriyorlar üstelik onu da güzel sunamıyorlar. Sadece Dokuz Kızıl Kın sahnesi güzeldi onda da etkili bir OST kullanılmamış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık